שתף קטע נבחר

שלום תקוה לא ממשיך בהפועל ת"א

המאמן דרור קשטן העביר מסר להנהלה, בו הבהיר שאינו מעוניין להמשיך לעבוד עם עוזרו. ניר רחמין עשוי להיות שוער ראשון בעונה הבאה

שלום תקוה לא ימשיך לשמש כעוזרו של מאמן הפועל ת"א דרור קשטן בעונת המשחקים הבאה. קשטן העביר מסר ברור להנהלת הקבוצה לפיו איננו מעוניין עוד להמשיך ולעבוד עם תקוה בעתיד ואף פירט את הסיבות בגללן העביר את המלצתו, אך גורמים בהפועל ת"א מעדיפים לא להיכנס ולהרחיב בעניין בשלב זה, מאחר שמדובר ביחסים אישיים בין קשטן ועוזרו.
נראה שברקע הסכסוך בין קשטן לעוזרו עומד הנתק בין המאמן לאחיו של שלום, אבי תקוה. כזכור, הוחתם אבי תקוה בהפועל ת"א בתחילת העונה הנוכחית, לאחר שזה שיחק שלוש שנים מוצלחות בקבוצת גראסהופרס השוויצרית. אבי תקווה אמור היה לתפקד כשחקן מפתח במערך של קשטן, אך ככל שהתקדמה העונה הנוכחית הפך תקוה לבורג יותר ויותר שולי בקבוצה עד שבשלהי העונה כלל לא נלקח בחשבון ע"י המאמן ואפילו לא התלבש ונכלל במצבת המחליפים. ידיעות רבות פורסמו ועסקו במחלוקת החריפה ובנתק שנוצר בין קשטן לאבי תקווה עד שזה הפך סופי ומוחלט כשלכל ברור שאבי תקווה לא ימשיך תחת קשטן בהפועל ת"א. עכשיו כאמור מתבהר שגם אחיו הגדול של אבי, שלום, מי שבעבר הלא רחוק מכוכבי הפועל ת"א של קשטן, ומי שעמד במרכז זכייתה של הקבוצה בגביע ובדאבל, לא ימשיך.
כרגע לא ברור מי יחליף את שלום תקוה לצידו של קשטן ואף ייתכן כי קשטן יתפקד בעונה הבאה ללא עוזר מאמן כלל.

מחכים לאלימלך

היום יתברר אם שביט אלימלך ממשיך בהפועל ת"א. הנהלת הקבוצה הודיעה לאלימלך, שכזכור נבחר בעונה שעברה לשחקן העונה, כי הוא נדרש להשיב עד היום בצהריים על ההצעה לשכר שנתי בגובה של 120 אלף דולר. בהנהלה הפועל ת"א לא מוכנים להתפשר על גובה שכר זה. במידה ואלימלך לא יקבל את ההצעה, הפועל לא תחתים אותו וכשוער ראשון ישמש ניר רחמין, כשלצידו יובא שוער נוסף.
סוכנו של אלימלך, עובד קראוס, אמר שהוא מאמין שבסוף הדברים יסתדרו. קראוס: "אם הפועל ת"א תרצה להמשיך את החוזה כמו ששביט רוצה, אני מאמין שנסתדר בלי בעיות". עם זאת, אלימלך דורש שכר גבוה בהרבה, והסיכוי שהיום יסוכמו תנאיו בקבוצה קטן ביותר. באלימלך מעוניינת בין השאר גם מכבי נתניה.לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון YNET
לא ימשיך לצידו של קשטן. שלום תקוה
ארכיון YNET
ארכיון ידיעות אחרונות
בלי שלום תקוה. דרור קשטן
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים