שתף קטע נבחר

מוטי וויקי נמצאו מתים וחבוקים בתוך ההריסות

מוטי בוטיל, בן 25, וחברתו ויקי כהן, 24, עמדו להתחתן בחודש יולי הקרוב. אתמול הוצאו גופותיהם מבין ההריסות, כשויקי חבוקה בזרועותיו של מוטי. "הם היו צריכים ללכת יחד, אחד מהם לא היה מצליח להסתדר בלעדי השני", אמר שאול בוטיל, אביו של מוטי

"הגורל לקח אותם ביחד", כך אמר הערב (שבת) שאול בוטיל, שבנו מוטי, 25, וחברתו ויקי כהן, 24, נהרגו באסון באולמי ורסאי בירושלים.
גופותיהם של ויקי ומוטי, הוצאו אתמול מתחת להריסות, כשויקי חבוקה בזרועותיו של מוטי. "הוא כל הזמן היה שומר עליה", סיפר האב שאול, "הם היו צריכים ללכת יחד, אחד מהם לא היה מצליח להסתדר בלעדי השני".
ויקי ומוטי הכירו לפני תשע שנים, כשהיו עדיין תלמידים בחטיבת הביניים, ומאז לא נפרדו. בחודש יולי הקרוב הם היו אמורים להינשא באולמי "האחוזה" בירושלים. "הכל כבר היה מוכן, הזמנות החתונה, שמלת הכלה, חליפת החתן ואפילו כבר בחרנו פרחים", סיפר שאול בוטיל.
כינרת בוטיל, בת דודתו של מוטי, עדיין מתקשה לעכל את האסון הנורא: "ברגע ששמענו שמצאו זוג חבוק בתוך ההריסות ידענו שזה מוטי וויקי. בעוד חודש הם היו אמורים להתחתן, הם כבר סגרו על מקום ותאריך לחתונה. חיכינו לרגע המשמח הזה בייחוד לאחר שמלאה שנה לפטירת האם".

מוטי ייקבר ביום השנה למות אמו

האב שאול למוד כאב וסבל. בעבר נהרגו בזה אחר זה ארבעה מאחיו, ולפני שנה נפטרה אשתו, מזל, אמו של מוטי, לאחר מחלה קשה. "מוטי קרוי על שם אחי שנהרג. לאחר שאמו נפטרה עברה עלינו שנה קשה. החתונה הזו היתה האירוע הראשון שהלך אליו לאחר שנת האבל והחלטנו שהחתונה תיערך מיד לאחריה. רצה הגורל ואנחנו קוברים אותו ביום השנה למות אמו", אמר שאול.
"בערב האסון היתה לי תחושה רעה. הייתי אצל חברים בשכונת גילה, צלצלו אלי ממשפחתה של ויקי ואמרו לי שאירע אסון. ישבתי בגילה, הסתכלתי על האמבולנסים שחולפים והתחלתי לעכל מה קורה, כשחלפה כבר שעה מהאירוע ומוטי לא צלצל אלי להגיד לי שהכל בסדר. לא הלכתי לבתי חולים, היתה לי הרגשה שאין בזה טעם", סיפר שאול.
מוטי עבד בחברת היי-טק, ויקי למדה מחשבים באוניברסיטה ועבדה כמזכירה. מוטי בוטיל הותיר אחריו אב ושלושה אחים: שמעון, 20, רפי, 15, ודן, 8. ויקי הותירה אחריה אב ואם, שני אחים בני 18 ו-11 ואחות בת 20.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ויקי כהן ומוטי בוטיל, זכרם לברכה
מומלצים