שתף קטע נבחר

בן עמי בוחן התמודדות על ראשות העבודה

ח"כ שלמה בו עמי החל לסייר במגזר הערבי, לראשונה מאז המהומות, כדי לבדוק את מצבו לקראת התמודדות על ראשות העבודה. מקורביו אומרים כי המתמודדים האחרים יכולים להתקנא ביחס לו זוכה בן עמי במהלך סיוריו

ח"כ שלמה בן עמי, "הסדין האדום" של מרבית ערביי ישראל מאז מהומות אוקטובר החל לסייר במגזר הערבי, לראשונה מאז המהומות, כדי לבדוק את מצבו לקראת ההתמודדות על ראשות העבודה.
בן עמי עדיין לא החליט סופית אם להתמודד על ראשות העבודה אבל בדיקות השטח שהוא מבצע התרחבו לשורה של סיורים וחוגי בית, בהם החל לקחת חלק בחודש האחרון. בשבוע שעבר סייר בן עמי בשלושה יישובים ערביים שלמרגלות התבור והתקבל באהדה יחסית. "מצבו אצל הערבים רע רק בעיני מנהיגי מפלגת העבודה. המתמודדים האחרים יכולים רק להתקנא ביחס שהוא זוכה לו", אומר אחד ממקורביו. בן עמי מתכוון להמשיך את סיוריו בכפרים הערביים.
בעוד כמה ימים אמור להתקבל בלשכתו של בן עמי סקר פנימי נוסף בקרב חברי מפלגת העבודה, שידווח על מצבו בהשוואה לפואד בן אליעזר, אברום בורג וחיים רמון. מלוח הסיורים והכנסים שלו ניתן ללמוד כי מחר הוא ישתתף בחוג בית בכפר סבא ובהמשך יסייר בצפון ובקיבוצים. מקורביו אומרים כי כרגע אין הוא שוקל להיות מספר 2 של בן אליעזר, אלא שואף דווקא לצרף את אחד מבכירי העבודה כמספר 2 שלו. הוא ממשיך לקיים במרץ שיחות עם בכירי המפלגה אולם טרם קיבל תשובה סופית.
השר מתן וילנאי, שעמו שוחח לאחרונה בנושא, לא נתן את הסכמתו. בשיחות עם ידידים נשמע בן עמי אומר: "אני אתן לפוליטיקה עוד שנתיים צ'אנס ואחר כך נראה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 1
בן עמי. נותן לפוליטיקה צ`אנס עוד שנתיים
צילום ערוץ 1
מומלצים