שתף קטע נבחר

משחק פיגועי התאבדות חדש

משחק חדש באינטרנט מאפשר לשחקן לגלם דמותו של מחבל מתאבד, הצובר נקודות באמצעות פיצוץ חגורת נפץ ופגיעה באזרחים

משחק פיגועי התאבדות בשם "Kaboom" מופץ לאחרונה באינטרנט. כך נחשף הבוקר בתוכניתו של רזי ברקאי בגלי צה"ל.
"הפוך למחבל מתאבד, הסב גאווה למשפחתך וזכה אותם ב-25,000 דולר, מתנת סדאם חוסיין", נכתב בהקדמה למשחק המקוון, שמופץ באתר newgrounds.com.
בתחילת המשחק, נראית דמות של מחבל שמסתובב ברחוב עירוני כשלידו חולפים עוברים ושבים. בלחיצה על כפתור העכבר יכול הגולש לגרום למחבל לפוצץ עצמו. מיד אחר כך מוצגת סטטיסטיקה באשר למספר הנשים הגברים והילדים שנפצעו ונהרגו בפיצוץ. ככל שהשחקן "מצליח יותר", כך הוא גורם ליותר הרוגים ופצועים.
בעת הלחיצה על כפתור העכבר, ניתן לראות את חגורת הנפץ, לאחר שהמחבל המתאבד מסיר את החולצה שהוא לובש. המשחק מאפשר למשתמש לצפות במתרחש על המסך בהגדלה, וכך לראות בצורה טובה יותר את פיצוץ חגורת הנפץ.
זהותו של מפתח המשחק אינה ידועה. "אני לא יהודי, לא ערבי וגם לא מחבל", הוא כותב בהקדמה באתר, "יש לי עניין קטן ביותר במה שמתרחש במזרח התיכון, כך שדעותיי אינן קיצוניות. אני סבור שאנשים שמפוצצים עצמם הם טיפשים. אם בכלל, מדובר במשחק נגד יאסר ערפאת, ואנסה להדגיש עובדה זו בגירסה הסופית של המשחק… אם נפגעתם מהמשחק, אתם רגישים מדי לטעמי ואני מקווה שתישאו את הצלקת הזו לכל החיים".

השלב הבא: מדינות אירופה וארה"ב

על פי המובטח, הגירסה הסופית תאפשר לשחקן להתפוצץ במדינות שונות. הוא יתחיל את המשחק בישראל, ויתקדם לאירופה ובשלב הסופי יזכה להתפוצץ בארה"ב. בכל מדינה עליו למלא כמה משימות התאבדות. למשל, לפצוע שלוש נשים ולהרוג שני ילדים מבלי לפגוע במבוגרים. עם השלמת כל משימה יעבור השחקן למדינה הבאה.
המשתמש בגירסה הסופית יוכל לבחור דמויות של מתאבדים מתוך רשימה ולהוסיף אפקטים מיוחדים כמו מסמרים. ברגע שיאזל מלאי המתאבדים על השחקן לגייס מתאבדים נוספים ולהוציא כספים שעומדים לרשותו לשם כך.
"קשה לי להאמין כי בהתחשב במה שקרה בחודשים האחרונים כי הייתה לך החוצפה ליצור משחק כזה. מאות יהודים מתים בישראל בצורה זו. הם סובלים פיזית ורגשית. אני מקווה שאתה גאה בעצמך", כתב גולש שהזדהה בכינוי "גאז' קאט" בביקורת על המשחק. עם זאת, כל המשתתפים שדירגו את המשחק העניקו לו את הציון הכללי 4 מתוך חמש. יש לציין, כי האתר בו מתפרסם המשחק מארח משחקים רבים, חלקם סאטיריים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסך הפתיחה
רגע ההתאבדות
הפיצוץ
לאחר ההתאבדות
מומלצים