שתף קטע נבחר

אישום: אנס צעירה שהכיר דרך האינטרנט

כתב אישום נגד תושב אשדוד: הכיר צעירה באינטרנט וכאשר פגש אותה פנים אל פנים אנס אותה מספר פעמים וגרם לה חבלות בגופה ובפניה

בבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש היום (יום ג') כתב אישום חמור נגד תושב אשדוד בגין אונס של צעירה אותה הכיר באמצעות רשת האינטרנט.
האיש, בן 27, רקם קשרים עם הצעירה, בת 21 באמצעות האינטרנט. לאחר קשר שנמשך זמן מה קבעו השניים להיפגש פנים אל פנים בביתו של האיש.
מכתב האישום עולה שכאשר נפגשו סמוך לדירתו של האיש, הוא לא הסתיר את כוונותיו: הוא עט על הצעירה והחל לנשקה בכוח. היא התנגדה למעשיו וניסתה להדוף אותו מעליה, אולם הוא העלה אותה בכוח לדירה, שם הפשיט אותה מבגדיה וביצע בה מעשה סדום, כאשר הוא מונע ממנה בכוח מלהשתמש בטלפון הסלולרי שברשותה כדי להזעיק עזרה.
עוד עולה מכתב האישום שהאיש אנס את הצעירה מספר פעמים, כאשר הוא מודה בפניה שהוא תחת השפעת אלכוהול. במקביל מנע האיש מהצעירה כל ניסיון לברוח, היכה אותה וגרם לה לחבלות בגופה ובפניה.
לאחר מאבק הצליחה לבסוף הצעירה להימלט מהדירה והזעיקה ידיד שפינה אותה לטיפול רפואי בבית חולים. הצעירה התלוננה במשטרה וסיפרה לחוקרים על מעשיו של הצעיר. הוא נעצר, קשר את עצמו לאירוע אולם כפר בהאשמותיה של הצעירה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים