שתף קטע נבחר

פרסומת לצימר: היטלר הוא "אבי הציונות"

המשטרה פתחה בחקירה בחשד להסתה נגד אתר האינטרנט של אופק בר, שמציג את היטלר כ"אבי הציונות", מעודד את מתאבדי האוטובוסים ובמקביל מפנה נופשים לצימרים של הוריו במושב אמירים בגליל

המשטרה פתחה בחקירה בחשד להסתה נגד אתר האינטרנט של אופק בר, שמציג את היטלר כ"אבי הציונות", מעודד את מתאבדי האוטובוסים ובמקביל מפנה נופשים לצימרים של הוריו במושב אמירים בגליל. במקביל לחקירת המשטרה הוגשה לבית המשפט בעפולה תביעה בסך 100 אלף שקלים נגד הוריו, בעלי הצימרים "און בר קייט בכפר".
בתביעה, שהוגשה לביהמ"ש בעפולה, טוענת הסופרת חני זיו שאון וענוה בר ממושב אמירים הם בעלי האתר "אופק-קום", שבמסגרתו הם מציעים להתארח בצימרים שלהם, ומנגד מפרסמים שם פוסטרים מזעזעים על הציונות, כמו פוסטר של אברי מין זכריים, ומתחתיו הכיתוב: "חייל זכור, המצפון אינו נמצא בעורלה!", או פוסטר שבו נראה היטלר עונד מגן דוד על הזרוע במקום הסמל הנאצי.
ענוה בר, אמו של אופק בר, אמרה אתמול (ד') לידיעות אחרונות: "אין עילה לחקירה ואין עילה לתביעה, ואני לא יודעת מי זו החני זיו הזאת. גם האתר של הבן שלי וגם האתר שלנו פועלים משרת שנמצא בארה"ב. זכותו של הבן שלי לחשוב מה שהוא רוצה ולפרסם סאתר הפרטי שלו מה שהוא רוצה, ומי שלא רוצה להיכנס לאתר ולראות מה יש בו שלא ייכנס ושלא יבוא בטענות על מה שיש בו".


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גליל: מלחמת הצימרים
צילום: סלימאן אבוגוש
מומלצים