שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "משחק החיים" שוברת שיאי רייטינג

  פרסום ראשון: הטלנובלה של הכבלים מדגדגת את ה-9% ברייטינג. מפיק הסדרה: "הצלחנו ליצור דרמה אמיתית"

  הטלנובלה "משחק החיים" שוברת את שיאי הרייטינג של הרצועה בערוץ 3 בכבלים. על פי נתוני "פיפל מיטר" שהגיעו לידי ynet, בשבוע שעבר נרשם ממוצע של 8.5 אחוזי צפייה בין השעות 20:00-21:00. ממוצע הסדרה עצמה, ככל הנראה, גבוה מעט יותר מממוצע השעה ("משחק החיים" מתחילה ב- 20:05 ומסתיימת ב- 20:55).
  על פי הנתונים, הימים הנצפים ביותר בשבוע שעבר היו רביעי וחמישי עם 9.0 אחוזי צפייה בשעה האמורה. יצוין כי חברות הכבלים אינן חברות בוועדת המדרוג, ולכן, נתוניהן נמדדים – אך אינם מפורסמים לציבור. עוד יודגש כי הנתונים הללו מתייחסים לכלל האוכלוסייה, בעוד הסדרה ניתנת לצפייה רק בקרב מנויי הכבלים (המשמעות: אחוזי הצפייה בקרב מנויי הכבלים גבוהים עוד יותר). בשבועיים הראשונים לשידורה רשמה הסדרה 5.5 אחוזי צפייה, ועל פי הרגלי הצפייה המוכרים בטלנובלות, היא רושמת עלייה הדרגתית.
  "על פי הנתונים שאני מקבל מחברות הכבלים, הסדרה רושמת שתי נקודות רייטינג יותר בהשוואה ל'לחיי האהבה' בתקופה המקבילה", מאשר דני פארן, מפיק הסדרה. "אני חושב שהצלחת הסדרה נובעת מהצלחתה של התסריטאית הראשית, סיגל אבין, ליצור דרמה אמיתית, לצד משחק ברמה גבוהה. כתוצאה מהשדרוג בכתיבה ובמשחק, אני חושב שהקהל הצופה הוא שונה מהקהלים הקלאסיים: להערכתי, פלח המבוגרים היום גבוה הרבה יותר מאשר בעבר, ונתח הילדים ירד".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  משחק החיים. משחקים אותה
  צילום: איציק בירן
  לאתר ההטבות
  מומלצים