שתף קטע נבחר

פריזמה רוכשת את רקיע המתמחה במגזר הדתי

בית ההשקעות מעריך כי צפוי גידול משמעותי בגיוס לקוחות מתוך המגזר הדתי חרדי, שלא מצא עד היום מענה הולם בבתי ההשקעות הגדולים

מנכ"ל בית ההשקעות פריזמה, דב קוטלר, הודיע היום על מיזוגו של בית ההשקעות "רקיע - שוקי הון" לתוך חברת ניהול התיקים של פריזמה.

 

בית ההשקעות "רקיע", בניהולו של אברהם גואטה, מתמחה במתן שירות למגזר הדתי-חרדי, המבקש לנהל השקעות כשרות על פי ההלכה. להערכת פריזמה צפוי גידול משמעותי בגיוס לקוחות מתוך המגזר הדתי חרדי, שלא מצא עד היום מענה הולם בבתי ההשקעות הגדולים.

 

עד היום חתמה פריזמה הסכמים לשיתופי פעולה עם בתי ההשקעות: גולדמן זאקס, קרדיט סוויס, יו.בי.אס, קפיטל וחברת Morgan Stanley Capital international על פיה מחושב ומפורסם מדד ה-MSCI המדד המוביל בעולם.

 

פריזמה, שרכשה ב-2006 את קופות הגמל של לאומי והפועלים, סבלה מהפדיונות הגדולים  ביותר בתעשייה. בחודש דצמבר בלבד נפדו מלהק כ-600 מיליון שקל ואילו בפ.ק.ן שאיבדה 10 מיליארד שקל. ב-2006 הצליחו בפריזמה לעצור את שטף הפדיונות שהתמתנו לכ-150 מיליון שקל בלבד.

 

בית ההשקעות פריזמה, שבשליטת קרן מרקסטון ועמית ברגר, רשם ברבעון השלישי של 2006 הכנסות של 49.8 מיליון שקל, ירידה של 16% לעומת הרבעון הקודם. בשורה התחתונה, רשם בית ההשקעות המנהל נכסים בהיקף של 13 מיליארד שקל, רווח נקי של 1.4 מיליון שקלים, ירידה של 79% לעומת הרבעון המקביל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
דב קוטלר, מנכ"ל פריזמה
צילום: סיון פרג'
פריזמה
מומלצים