שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  התרגשות של קשר חדש היא ההרגשה הכי טובה

  הרגשתי את זה בעבר ואני יודע שארגיש זאת שוב. אין ספור פעמים תפסתי את עצמי מחייך, או צוחק ברחוב, כשנזכרתי בה או כשחשבתי עליה. זה אפילו יותר טוב מכל סם או קפיצת בנג'י

  כשהכרתי את עמית לא העזתי להגיד לה מה אני באמת חושב עליה. אני מכיר את כל המשחקים שצריכים לשחק בכדי לגרום למי שמולך לרצות אותך גם.

   

  אין דבר ששנוא עלי יותר מלשמור דברים בתוך הנפש המספיק מסובכת שלי. טיפולים פסיכולוגים אין סופיים וכל הכדורים שבעולם לא יצליחו כנראה לסדר את הקטע שבו אנשים שומרים את רגשותיהם ומחשבותיהם לעצמם, רק כדי להסתיר מהצד השני את הרצון, כנראה הדדי זה לזה.

   

  דיברנו קצת והיא סיפרה לי מעט על עצמה, שמרה על פאסון ואמרה שהכל אצלה רגיל, היא לא יודעת מה לעשות כשתסיים את הלימודים, היא רוצה לטייל עוד קצת ואולי גם לעבור למרכז כדי לשנות אווירה מהצפון הרחוק. אמרתי לה שאולי כדאי שתנסה, אין לה מה להפסיד. הרי במקרה הכי גרוע היא יכולה תמיד לחזור הביתה.

   

  השיחות המשיכו בפייסבוק ותמיד נשמרה רמת שיחה מסויימת שלא חרגנו ממנה. אבל אז התגלתה הבעייה שלי, אני לא מצליח לשמור את הסקרנות וגם את הדעות שלי לעצמי. זה לא שאחד העקרונות שלי הוא להגיד הכל מבלי לחשוב כדי להיות אמיתי ולא לשחק משחקים, אבל זה פשוט קורה לי בטעות כל פעם מחדש. לעיתים אני פולט שטויות מסריחות יותר מגבינה כחולה שכבר עבר זמנה לפני שנים, ולעיתים אני אומר דברים שפשוט צריכים להיאמר ואין בהם שום דבר רע, להיפך. עדיף שיאמרו.

   

  אנשים באמת נהנים מהמשחקים האלה?

  המשחק הכי גרוע שהמציאו, הוא זה שבו אף צד במערכת יחסים מתפתחת לא יודע מתי מותר לו לקחת צעד אחד קדימה, או אפילו מתי להתקשר בפעם הבאה מבלי להרוס לעצמו, שמא הצד השני יחשוב שהטרף קל מדי ויברח.

   

  אני מרגיש קרוב ומעריך מישהי שאומרת לי בדיוק מה היא מרגישה, לטוב ולרע, יותר מכל אחת שתמשוך אותי בלשון מבלי שאדע מה באמת קורה בתוך ראשה. אנשים באמת נהנים מהמשחקים האלה? ההתרגשות של קשר חדש היא ההרגשה הטובה ביותר שאדם יכול לחוות, יותר מכל סם או קפיצת בנג'י מגשר בגובה מאתיים מטר.

   

  יום אחד, בדרך לעבודתי, ראיתי אדם הולך מולי ומציץ בטלפון הסלולרי שלו, ולפתע עלה על פניו חיוך קטנטן ודבילי וידעתי איך הוא מרגיש. גם אני הרגשתי את זה בעבר ואני יודע שארגיש את זה שוב. אין ספור פעמים תפסתי את עצמי מחייך ,ואפילו צוחק ברחוב, כשנזכרתי בה או כשחשבתי עליה. גם את זה סיפרתי לה, בלי פחד, אני יודע שבחורה אמיתית תדע להעריך כל דבר שנאמר לה בפתיחות ובכנות, מבלי לשפוט את הגבר שלה ולחשוב כיצד למצוא את הדרך לסיבוב הבא אצל מישהו אחר.

   

  סוף הרגשתי כמו שמונים אחוז מהאוכלוסייה

  שיחת הטלפון הראשונה שלנו התקיימה אחרי התקף החרדה האמיתי הראשון שלי, זהו אירוע מרגש בחיי. סוף סוף הרגשתי כמו שמונים אחוז מהאוכלוסייה, נפתח בפניי עולם חדש שהיא כבר גילתה מזמן, סערת הרגשות שחוויתי ריגשה אותי כל כך שהייתי צריך כדור חדש כדי להירגע.

   

  סמכתי על כל מילה שהיא אמרה לי וידעתי שאני יכול. ההרגשה עברה והקשר התחזק. לא באמת היה בינינו שום דבר עד היום, וגם אי אפשר לדעת אם יהיה אבל אני יכול להגיד בפה מלא שהקשר שלי איתה, אפלטוני ככל שיהיה כרגע, מלא יותר מהמון קשרים רומנטיים שהיו לי בעבר. תחושת הקרבה החזקה כל כך לאדם שדי רחוק ממני פיזית - מבלבלת אך אמיתית.

   

  אולי יש משחקים, שקרים, חלומות וחרדות, אולי ישנן אין ספור אמיתות, אך את כולן צריך לספר מבלי לחסוך במילים, לכל אחד ואחת יש את האמת שלו וחובתו לשתף אותה עם חבריו ובעיקר עם אהובתו מבלי לפחד מהתוצאות.

   


   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הקשר שלי איתה מלא יותר מהמון קשרים רומנטיים שהיו לי בעבר
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים