שתף קטע נבחר

שיבושים בקליטת עידן פלוס

לקוחות בהרצליה, ר"ג, פ"ת וחדרה מתלוננים על בעיות בקליטה. הרשות השנייה מסרה כי אכן יש תקלות, "שנוצרו בעקבות ההיערכות להרחבת מערך עידן פלוס ב-5 ערוצים נוספים ובשל שדרוגי מערכות של ספקי תקשורת חיצוניים"

תקלה בשידורי עידן פלוס: לקוחות באזור הרצליה, פתח תקווה וחדרה מתלוננים על שיבושים בקליטה. חלקם מספרים שכבר מספר ימים אינם יכולים לצפות בטלוויזיה, אחרים טוענים שהתקלות קורות לסירוגין והחלו לפני כשבוע.

הממיר הדיגיטלי של עידן + (צילום: קפוצ'ינסקי) (צילום: קפוצ'ינסקי)
הממיר הדיגיטלי של עידן +(צילום: קפוצ'ינסקי)
 

בימים אלה הרשות משדרגת את המערך ומקימה משדרים חדשים של DVB-T2 באתרים של בזק, ויתכן שזו אחת הסיבות לכך. הסיבה לכך היא שלערוצים 11, 22, 10, 33, 23, 99 ו-33, הנקלטים במערך, הוחלט להוסיף גם את ערוץ מורשת, הערוץ הערבי (הלא טי וי), ערוץ 9 ברוסית, ערוץ המוזיקה 24 וערוץ 1 ב-HD. כרגע, הערוצים שנוספו לא נקלטים בחלק מאזורי הארץ. בעתיד ניתן יהיה לקלוט ערוצים נוספים שימומנו מפרסומות או מדמי מנוי.

 

מהרשות השנייה נמסר: "בימים האחרונים נוצרו הפרעות נקודתיות בקליטת שידורי עידן פלוס, אשר טופלו מיד עם גילויין. ההפרעות נוצרו בין היתר בשל תקלות נקודתיות, בעקבות ההיערכות להרחבת מערך עידן פלוס בחמישה ערוצים נוספים הנערכת בימים אלה ובשל שדרוגי מערכות של ספקי תקשורת חיצוניים המעניקים שירותים לרשות השנייה. הרשות פועלת על מנת ששידורי עידן פלוס ייקלטו בצורה הטובה ביותר בכל חלקי הארץ. נמשיך לפעול בכדי לספק שירותי טלוויזיה איכותיים, מתקדמים וללא תשלום, לכל מי שמעוניין בכך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים