שתף קטע נבחר
צילום:  AFP, EPA

ארגון הבריאות העולמי מדריך: כך תימנעו מהדבקת קורונה בעבודה

בשל התפשטותו ברחבי העולם של וירוס הקורונה, עולה החשש מפני הדבקה גם במקומות העבודה. ארגון הבריאות העולמי הפיץ מדריך כיצד להמשיך לעבוד ולהפחית את הסיכון

החשש מפני הדבקה בקורונה במרחבים הציבוריים גובר, וארגון הבריאות העולמי מנסה למצוא דרכים כיצד לצמצם את סכנת ההדבקה. כעת, מפיץ הארגון הנחיות כיצד להפחית את הסיכון להדבקה במקומות העבודה.

 

בהנחיות החדשות קובע הארגון כי על מעסיקים להיערך להגנה בפני הדבקה אפשרית, גם אם אין דיווח על הדבקות בקרב העובדים והסביבה. ההתגוננות תוביל לצמצום אובדן ימי עבודה, ואולי אפילו להצלת חיים.

 

עבודה (צילום: shutterstock)
ישיבה בעבודה? תעשו את זה מהבית(צילום: shutterstock)

 

התפרצות הקורונה - סיקור נרחב ב-ynet

 

 

  ( )

לא מרגישים טוב - שבו בבית

אתמול (א') קרא יו"ר ארגון הבריאות העולמי למי שאינו חש בטוב – להישאר בביתו: ד"ר טדהוס אדהנום גבריזוס אמר בדף הטוויטר שלו, כי יש לצמצם את התנועה במרחב הציבורי, ולנסות לשמור על מרחק זה מזה.

 

"אם אתם חשים ברע, הישארו בבית", כתב, והוסיף: "אם חבריכם או קרוביכם אינם חשים בטוב, אל תבקרו אותם, במיוחד אם הם נמצאים במוסד סיעודי או מוסד לקשישים. תוכלו תמיד להתקשר אליהם או ליצור עמם קשר באמצעים דיגיטליים". ד"ר אדהנום גבריזוס הוסיף: "הקפידו לשמור על מרחק של זרוע זה מזה, מה שישמור עליכם במרחק של כמטר אחד מהשני. כאשר אתם מברכים אחרים, הימנעו מלחיצת יד. אני מניח את ידי מעל הלב כאשר אני מברך אחרים בימים אלה".

 

כל מה שידוע על הנגיף:

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
עבודה בימי קורונה. מהבית
צילום: shutterstock
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים