שתף קטע נבחר

זה טרור ליברלי: להילחם על זכותו של שר החינוך להביע דעה

"הליברלים הקיצונים רוצים להשליט אחידות מחשבתית שבה רק להם מותר לומר מה נכון ומה לא. את הטרור הזה מנסים לחולל גם נגד הרב רפי פרץ. כל מי שחרד לדמוקרטיה של המדינה צריך להילחם על זכותו של שר החינוך לחנך לפי האמונות שלו". הרב שמואל אליהו בטור מיוחד

אנחנו מוצפים בימים אלה בקריאות לפטר את שר החינוך, הרב רפי פרץ. מה אמר השר שבגלל זה צריך לפטר אותו? כי "המשפחה הנורמטיבית היא איש ואישה על פי המסורת של עם ישראל", ועוד כמה משפטים החורגים מהאחידות המחשבתית שליברלים קיצוניים מנסים לכפות עלינו.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות . היכנסו >>  

 

במינהל החינוך בעיריית תל אביב הודיעו כי בתגובה ל"דברים החשוכים" של השר יפתחו צוותי בתי הספר את יום הלימודים בשיחה על שוויון, קבלה, שוני בין אנשים ודמוקרטיה. ואתה שואל את עצמך מהו היישום של הערכים הללו, אם לא להבין כי במדינת ישראל יש שוויון - וכמו שמותר לליברלים קיצוניים להשמיע את דעתם על הנטייה החד-מינית - כך יש לשר את אותה הזכות. בדיוק.

 

קראו עוד בערוץ היהדות : 

 

מהו חינוך ל"קבלה, שוני בין אנשים ודמוקרטיה" - לקבל את הדעות של החברים שלך, או לקבל את העובדה שרוב מוחלט של אזרחי העולם חושבים שמשפחה נורמטיבית מורכבת מאיש ואישה? האמת היא שגם חוקרים שלא מפחדים אומרים כך. מחקר שנעשה על ידי אוניברסיטאות בבריטניה בהשתתפות 480 אלף אנשים, מצא שכל ההשפעות הגנטיות הן פחות מאחוז אחד, והעיקר טמון בהשפעות סביבתיות וחברתיות.

 

שיטות של הפחדה

מה הסיכוי שבמנהל החינוך של עירית תל אביב ייצמדו למחקר המדעי? מה הסיכוי שהם יישמו את מה שהם מלמדים? ויקבלו את השונה מהם ואת חופש הביטוי בדמוקרטיה? האמת היא שאין הרבה סיכוי.

 

 

השיטה, בדרך כלל, היא לנופף בדגלים של חופש, שוויון קבלת השונה ודמוקרטיה - ובפועל לתקוף כל דעה שהיא לא בדיוק מה שהם חושבים.

 

השיטה היא להטיל עליך אימה, כך שלא תדע מאיפה תבוא המכה הבאה. הם רוצים להפחיד אותך שלא תאמר את דעתך, הם רוצים להשליט כאן אחידות מחשבתית שבה רק להם מותר לומר מה נכון ומה לא. מה מותר ומה אסור. כך הם יוכלו לשלוט בעולם הדעות והמחשבות.

 

והאלימות שלהם עובדת

הצבא התחיל פיילוט בנושא שירות נשים בשריון - והפסיק כי הניסיון נכשל. הצבא פרסם כי במהלך הפיילוט זוהו פערים בעמידה בכשירויות הנדרשות. כטנקיסט אני יכול להבין את זה: דו"ח של הצבא מסביר כי נשים יכולות להרים פגז אחד או שניים, אבל לא יכולות להרים שורה של פגזים אחד אחרי השני כמו שנדרש בעת קרב. הן לא מסוגלות לתחזק טנק ולחזק בוגי, לא מסוגלות לתקן זחל שנפרס בעת קרב. לא מסוגלות להוציא חייל שנפגע מתוך טנק פגוע.

 

הרב שמואל אליהו (צילום: עמנואל מימון) (צילום: עמנואל מימון)
הרב שמואל אליהו(צילום: עמנואל מימון)

 

אבל לדעת חוגים ליברליים קיצוניים אין לצה"ל רשות לומר ששילוב נשים פוגע ביכולת הצבא להילחם. הם עתרו לבג"ץ והצבא נכנע.

 

את הטרור הזה מנסים לחולל גם נגד הרב רפי פרץ. הם עושים אותו נגד כל מי שינסה לומר משהו שהוא לא לפי הדוקטרינה שלהם. להזכירכם, כך היה ברוסיה הקומוניסטית. כך קורה היום בצפון קוריאה. כך קורה היום באיראן.

 

כל מי שחרד לדמוקרטיה של המדינה צריך להילחם על זכותו של שר החינוך לחנך לפי האמונות שלו, שהן האמונות של כלל האוכלוסייה בישראל - ולא של מיעוט צעקני שמנסה להשליט כאן דיקטטורה תואמת איראן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמנואל מימון
הרב שמואל אליהו
צילום: עמנואל מימון
מומלצים