שתף קטע נבחר

נורמגומדוב ניצח את מגרגור והגן על תוארו, מהומה בסיום

UFC: הרוסי החזיק ביתרון ברור על האירי, הצליח להכניע אותו בחניקה בסיבוב הרביעי, זכה שוב בתואר העולמי במשקל קל ונותר בלתי מנוצח בקריירה (0:27). לאחר הקרב תקף נורמגומדוב את אנשי הצוות של יריבו ובעקבות זאת לא הוענקה לו החגורה

חביב נורמגומדוב הוא עדיין אלוף העולם במשקל קל ב-UFC, אבל לא קיבל את החגורה בגלל מהומה גדולה שהתרחשה באולם. הרוסי ניצח הבוקר (א') בקרב השנה בלאס וגאס את יריבו המושבע, קונור מגרגור, וזכה שוב בתואר עד 70 ק"ג.  

 


 

 

בעקבות ניצחונו נותר נורמגומדוב בלתי מנוצח בקריירה ומחזיק במאזן 0:27 מרשים. כצפוי, לפני הקרב עליו דיבר כל העולם לא הייתה לחיצת יד בין שני הלוחמים. שורת מאבטחים גדולי מימדים שהוצבה במקום הפרידה ביניהם והמחישה את המתח הרב והדם הרע. 

 

רגע ההכרעה. נורמגומדוב חונק את מגרגור (צילום: AFP)
רגע ההכרעה. נורמגומדוב חונק את מגרגור(צילום: AFP)

חביב נורמגומדוב השיג ניצחון מוצדק (צילום: getty images)
חביב נורמגומדוב השיג ניצחון מוצדק(צילום: getty images)

שוטרים בולמים את נורמגומדוב בעת המהומה בסיום (צילום: AFP)
שוטרים בולמים את נורמגומדוב בעת המהומה בסיום(צילום: AFP)

לביב נורמגומדוב קונור מגרגור (צילום: רויטרס)
חביב נורמגומדוב חובט בקונור מגרגור(צילום: רויטרס)

 

הסיבוב הראשון התנהל ברובו על הקרקע, כשנורמגומדוב נמצא מעל מגרגור, הפגין שליטה אך לא הצליח לייצר מהלכים משמעותיים. בסיבוב השני האקשן האמיתי התחיל כשנורגמדוב

הכניס ימנית חזקה לגופו של מגרגור המופתע.

 

נורגמודוב חבט במגרגור בעוד האחרון על הקרקע, והאירי השחצן נראה חסר אונים מול המתקפה הבלתי פוסקת. למרות המהלומות הרבות שספג, מגרגור סיים את הסיבוב מחייך. בסופו של דבר השיג נורמגומדוב חניקה בסיבוב הרביעי ממנה מגרגור לא התאושש והוכרז כמנצח.

 

מגרגור חזר לזירה אחרי שנתיים של היעדרות ולא הצליח לעשות את מה שלא עשה מעולם - לנצח אלוף בלתי מנוצח. לאחר סיום הקרב העניינים הדרדרו והחלה מהומה בהשתתפות אנשי הצוות של שני המתאבקים. נורמגומדוב אף ירד מהזירה והחל להכות את אנשיו של יריבו.

 

קונור מגרגור לאחר שהובס (צילום: AP)
קונור מגרגור לאחר שהובס(צילום: AP)

קונור מקגרגור וחביב נורמגומדוב (צילום: AP)
נורמגומדוב שלט בקרב(צילום: AP)

 

רק לאחר מאמץ רב הצליחו אנשי האבטחה להשליט סדר ובעקבות האירועים נכנס לזירה נשיא ה-UFC, דנה ווייט, אשר החליט בעקבות המראות המכוערים, שצפויים להימשך, לא להעניק את החגורה לנורמגומדוב כדי לשמור על הביטחון במקום. היריבות העמוקה בין שני הלוחמים החמירה באפריל האחרון לאחר שמגרגור תקף אוטובוס בו ישבו מתאבקים, וביניהם נורמגומדוב. כעת צפוי המאבק בין השניים להימשך גם בבית המשפט.

  

קונור מקגרגור וחביב נורמגומדוב (צילום: getty images)
קונור מגרגור וחביב נורמגומדוב(צילום: getty images)

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
חביב נורמגומדוב וקונור מגרגור
צילום: רויטרס
מומלצים