שתף קטע נבחר

"שחקני כדורגל צריכים לבלות, הם גם בני אדם"

אלון מזרחי התייחס לקוד ההתנהגותי החדש של אנדי הרצוג, שנחשף ב"ידיעות אחרונות" ו-ynet: "שלא יספרו לנו סיפורים. גם הנבחרות הגדולות בעולם, אחרי משחק לא יכולות רק להסתגר בחדר"

 

"כמובן שכל דבר צריך לקחת בפרופורציות נכונות, אי אפשר להיות שוטר". כך אמר אלון מזרחי, מגדולי החלוצים בתולדות הכדורגל הישראלי וכמובן שחקן הנבחרת לשעבר, על הקוד ההתנהגותי החדש של אנדי הרצוג, שנחשף ב"ידיעות אחרונות" ו-ynet.

 


 

מזרחי התראיין לאולפן ynet והוסיף: "שחקני כדורגל הם גם בני אדם. הם צריכים לבלות, לצאת, כמובן הכל בסטנדרטים מסויימים. לכן לא צריך להיות יותר מדי קשוח. ברגע שאתה נמצא בנבחרת, באימונים ובטח במשחקים, אתה מייצג את המדינה שלך. אתה צריך להתנהג כראוי, זה הכל".

 

הרצוג (צילום: ראובן שוורץ)
אלון מזרחי לא מתרשם מהקוד ההתנהגותי. הרצוג(צילום: ראובן שוורץ)

 

כידוע, מדובר בקוד התנהגות ראשון מסוגו בנבחרת ישראל, שמטרתו ליישר קו עם המדיניות של הצוות החדש, ומגיע כהשראה מנבחרת אוסטריה, אותה ניהל רוטנשטיינר במשך 12 שנה. המנהל ישראל שצ'וצ'ינסקי חילק לפני האימון את המסך לשחקנים, שיצטרכו מעתה להתרגל לחוקים נוקשים, בין היתר סביב איסור צריכת אלכוהול, זהירות בשימוש ברשתות חברתיות, הימנעות מהדלפות, התנהלות בשדות תעופה ובבתי מלון, ביקורים משפחתיים, עבודה מול תקשורת וכללי התנהגות ביום משחק.

 

 

"נראה לך ששחקן לא ידבר עם עיתונאי?", המשיך מזרחי. "אבל ברור שאסור לדבר עם טלפונים במהלך אימונים או משחקים, כמובן שבחורות מחוץ לתחום. אחרי משחקים, הפסדת או ניצחת, תמיד יוצאים, אז שלא יספרו לנו סיפורים. גם הנבחרות הגדולות בעולם, אחרי המשחק לא יכולות רק להסתגר בחדר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
שחקני נבחרת ישראל
צילום: אורן אהרוני
מומלצים