שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בכיר ברשת ב': בלי שירים ושערים אין כדורגל

  שירים ושערים יורדת מהאוויר לאחר 31 שנה ובמקומה תשודר בשבת תכנית חלופית ברדיו ללא הפסקה. מנהל הרדיו, אמנון נדב: "אני מאמין ששירים ושערים עוד תחזור לרשת ב'"

  "בלי שירים ושערים אין כדורגל. זה מותג שחייב להישאר באוויר. אי אפשר לוותר עליו. עצוב לי שלא אוכל לשדר בשבת, אבל נראה. עדיין יש לי תקווה. אולי בכל זאת יקרה משהו ונמשיך הלאה", כך אמר היום ל-ynet שדר בכיר ברשת ב', מהשדרנים הוותיקים של תוכנית הרדיו המיתולוגית כמעט שירים ושערים, שיורדת מהאוויר לאחר 31שנה.
  בזיכיון השידור של משחקי ליגת העל מחזיקה בשנים האחרונות תחנת הרדיו האיזורי המצליחה 'רדיו ללא הפסקה'(103 FM) המשדרת מתל אביב.
  למרות שכבר בעבר דובר על הפסקת שידור התוכנית הוותיקה בקול ישראל נראה שהשנה אכן לא מתכוונת התחנה האיזורית להעביר את שידור המשחקים לרשת ב' אלא לשדר את משחקי ליגת העל בעצמה. 'רדיו ללא הפסקה' רכשה את זכויות השידור לפני כשש שנים תמורת כ-650 אלף דולר לעונה. מאז העבירה בכל שנה את הזכויות לרשת ב' תמורת שידור פירסומות לאורך השנה.

  ברמן מגיש, שרף פרשן

  מבקר המדינה, אליעזר גולדברג, העיר בעבר לרשות השידור וטען כי אי אפשר להעביר פרסומות תמורת זכויות שידור ודרש מרשת ב' להגיע להסדר חתום עם 'רדיו ללא הפסקה' תמורת סכומי כסף לפרסומות, ובמקביל לשלם בעבור הזיכיון. לאחרונה התברר לאנשי רשות השידור כי הסכומים שדורש 'רדיו ללא הפסקה' עבור שידור ממגרשי ליגת העל בעונת 2001-2002 גבוהים מדי עבורם והחליטו לוותר למעשה על הנסיון להעביר את זכויות השידור ממגרשי הכדורגל לרשותם גם השנה.
  לפיכך, כרגע נראה שהעונה יכסה הרדיו האיזורי את ליגת העל, כש-"רדיו ללא הפסקה" מפזר את השידור בסינדיקציה לתחנות רדיו איזוריות נוספות ובכך משתף אותן בעלויות הכיסוי ומרחיב משמעותית את איזורי הקליטה של המשדר. על פי התוכנית הנוכחית, אמור להגיש את תוכנית הכדורגל של הרדיו האיזורי השדר טל ברמן (גל"צ, פרפר לילה ותוכנית הכדורגל 'סטנגה') כשלצידו מאמן הנבחרת לשעבר שלמה שרף כפרשן.

  אבל נדב לא מודאג

  אמנון נדב, מנהל הרדיו ברשות השידור, לא נשמע מודאג: "אנחנו מתכוונים לשדר שירים מצוינים ובכל פעם שקבוצה תכבוש שער, נשים את האות המפורסם שלנו, נדווח על השער ונחזור לשירים. זה יהיה כמו פעם, ללא דיווחים חיים של מהלכים, חוץ מהשערים". בתגובה תוקף שדר בכיר מצוות 'שירים ושערים' בחריפות רבה את נדב שלא לייחוס. "איך בכלל אפשר להוריד תוכנית כזו לאחר 31 שנה? נדב פשוט לא מבין מה זה שירים ושערים. את מי מעניינים בכלל השירים? מי שרוצה לשמוע מוסיקה שישים 'גלגל"צ'. אנשים רוצים לשמוע דיווחים מהמגרשים. מדובר באסון לכדורגל. לא פחות". נדב: "אני יודע שזה לא יהיה זה, אבל הפסדנו במכרז ואין מה לעשות. אנחנו מנסים להוציא את המיטב ממה שקורה. יכול להיות שזה הכל לטובה. אנשים יהנו ממוסיקה טובה וגם משידור השערים. במקביל אני מאמין שעם לחץ ציבורי של הטוטו ושל אנשים שלא יוכלו לקלוט את שידורי הרדיו האזורי, תחזור התוכנית בסוף לרשת ב'".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים