שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בעקבות הפיגועים: הזרים חוששים, אוסטרובסקי עוזב
  אנדרי אוסטרובסקי, בלמה של מכבי חיפה שלא השתלב מקצועית בקבוצה, מתכוון לעזוב כבר השבוע את הארץ ביחד עם משפחתו. קשר בית"ר ירושלים, תמאש שאנדור, החליט כי לאור המצב הביטחוני הוא מעדיף שמשפחתו תעזוב להונגריה. ריימונד ז'אוטאוטס, קשר מכבי חיפה: "המצב בישראל נורא, קשה לחיות כאן"

  למרות שהשחקנים הזרים ששוהים בארץ התרגלו לחיות בצל הפיגועים, נראה כי סדרת הפיגועים הקשה ביומיים האחרונים, שהחלה במדרחוב בירושלים ונמשכה בפיגוע באוטובוס בחיפה, מעוררת חששות חדשים בקרב הזרים.
  אנדרי אוסטרובסקי, בלמה של מכבי חיפה שלא השתלב מקצועית בקבוצה, מתכוון לעזוב את הארץ כבר השבוע, בין היתר בעקבות לחץ של אשתו וילדיו. אוסטרובסקי אמר אתמול (א') לחבריו לקבוצה: "המשפחה שלי חוששת להישאר בישראל, אני לא משחק, אין לי מה לחפש כאן, אני חוזר לרוסיה". נראה כי כבר בימים הקרובים יוסדר שחרורו של השחקן מהקבוצה וייתכן כי משפחתו תעזוב את ישראל לפניו.
  ריימונד ז'אוטאוטס, קשרה הליטאי של מכבי חיפה המתגורר בעיר, הזדעזע לשמוע על הפיגוע הקשה בחיפה: "אני חושב שהמצב בישראל נורא, פשוט קטסטרופה. כל יום קורה משהו במדינה הזאת. קשה מאוד לחיות כאן. יש לי אשה וילדים שאני שולח לבית הספר, ואני מפחד נורא. הם לא יורדים למטה אחרי שעות הלימודים".
  למרות הדברים הקשים, מציין הקשר כי בינתיים אין לו כוונה לעזוב את הארץ: "אני מקווה שבשבוע הבא יהיה טוב יותר. בחיפה מנסים לדאוג לנו, ואני מקווה שהכל יירגע כבר בימים הקרובים. בינתיים אני והמשפחה נשארים בעיר, אבל אני מניח שאצל שחקנים מסוימים זה מעורר מחשבות אחרות".

  שאנדור: "אני חי בחרדה"

  תמאש שאנדור, קשרה ההונגרי של בית"ר ירושלים, שכבר חווה מספר פיגועים בעיר, מתכוון לשלוח את משפחתו חזרה להונגריה. שאנדור: "המשפחה שלי תעזוב את ישראל עד שהמצב יירגע. אני נשאר, אבל ברור שאני בחרדה, לא מתרגלים לדברים כאלה. בכל מקרה, את החוזה של אני אסיים בסוף העונה ושום פיגוע לא יזיז אותי".
  סרגיי קונבלוב, קשרה האוקראיני של בית"ר, אמר כי על הפיגוע במדרחוב בן יהודה הוא שמע רק בעיתונים: "הופתעתי לפתוח עיתונים ולגלות שלא רחוק ממני היה פיגוע רצחני. הסבירו לי שזה קורה כאן מדי פעם ושזו כבר שגרת חיים. אז מה אני יכול לעשות? יש לנו מזל שאנחנו גרים במבשרת ולא בירושלים, אחרת היינו בסכנה".
  במקביל, מציין קונבלוב כי הוא החליט בימים הקרובים לא לסכן את בני משפחתו: "אמרתי לאשתי ולילדים לא לצאת מהבית בימים הקרובים. אם נראה שהמצב הביטחוני לא משתנה ושאנחנו חשופים לסכנה, אשלח אותם מכאן לאוקראינה. בכל מקרה, אני נשאר בישראל כדי להביא פרנסה".
  בבית"ר ירושלים ביטלו היום את ישיבת ההנהלה בעקבות הפיגוע. מנהל הקבוצה, אברהם לוי, והבעלים מאיר פניג'ל הגיעו לניחום אבלים של משפחת חפצדי, הידועה בירושלים כמשפחה של אוהדי בית"ר. משפחת חפצדי שכלה בפיגוע במדרחוב את בנה ניר בן ה-19.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  מתכוון לעזוב. אוסטרובסקי
  צילום יוסי רוט
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ז`אוטאוטס. הילדים לא יוצאים מהבית
  ארכיון ידיעות אחרונות
  דודו פריד
  שאנדור. חי בחרדה
  דודו פריד
  מומלצים