שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שאנדור: "גם אני עוזב בסוף העונה"
  לאחר שאתמול (ב') החליט שמשפחתו תעזוב את הארץ בעקבות המצב הביטחוני, מדבר קשר בית"ר ירושלים, תמאש שאנדור, על תחושותיו בעקבות הפיגועים. "נהרג אוהד שלנו שהכרתי באופן אישי. עד עכשיו שמעתי שאנשים נהרגים אבל לא הכרתי אף אחד. עכשיו אני פשוט מזועזע ותחושותיי הרבה יותר חזקות היום"

  קשר בית"ר ירושלים, תמאש שאנדור, החליט אמש (א') לשלוח את משפחתו חזרה להונגריה בעקבות סדרת הפיגועים האחרונים ובמיוחד זה שאירע במוצאי שבת בירושלים.
  בראיון היום ל-ynet מסביר שאנדור את ההחלטה: "דיברתי עם אשתי והחלטנו שהיא והילדים יסעו בחזרה להונגריה עד שהמצב פה יירגע. הילדים שלי בכלל לא יודעים על האירועים האחרונים ועדיף שלא ידעו כדי שלא יפחדו. לא רציתי לקחת סיכונים וכדי שאני לא אדאג, עדיף שיחזרו לכמה חודשים להונגריה שתהיה להם אווירה של חג המולד ואם המצב יירגע הם יחזרו ואם לא אז לא".

  אתה מפחד?

  "בוודאי שזה לא מצב נעים, אבל אני לא דואג כי אני לא גר בירושלים עצמה אלא מחוץ לה. לגבי הילדים שלי, אני לא יכול לקחת אחריות"

  בגל הטרור הנוכחי נהרג אדם שהכרת?

  "כן, הייתי ממש בשוק ואני עד עכשיו בשוק. נהרג אוהד שלנו שהכרתי באופן אישי, שמו אדם ויינשטין ז"ל והוא הבן של פקידת הבנק שושנה שמטפלת בחשבון שלי ונמצאת איתי בקשר הדוק. עד עכשיו שמעתי שאנשים נהרגים אבל לא הכרתי אף אחד ועכשיו אני פשוט מזועזע ותחושותיי הרבה יותר חזקות היום"

  בסוף העונה אתה עוזב?

  "כן, החלטתי שאני חוזר לדברצן קבוצתי. בסוף העונה הזאת החוזה שלי בבית"ר מסתיים ואומנם בית"ר היא בשבילי קבוצה שאני מאוד אוהב אבל אני חוזר להונגריה וזה סופי".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים