שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ברוך רז: "קודם אוהד ואחר כך נשיא"
  ברוך רז, 50, מוותיקי האוהדים של הפועל חיפה על רובי שפירא: "הוא עשה את האוהדים מאושרים וגרם לכך שיעלה חיוך על פניהם. הוא לקח, כביכול, את הקבוצה הנחותה בעיר והעניק לנו לראשונה אליפות ואת ההרגשה שאנחנו טובים ממכבי חיפה"

  הפרש הגילאים בין רובי לביני הוא בסך הכל שנתיים, ולמרות זאת הוא היה כמו אבא רוחני שלי. אני מכיר אותו מגיל נעורים. עוד כשהיה חייל, הוא היה הולך למשחקי בית וחוץ של הקבוצה, עוד לפני שנהיה איש עסקים. רובי היה אוהד במלוא מובן המלה - קודם אוהד ואחר כך נשיא.
  הוא עשה את האוהדים מאושרים וגרם לכך שיעלה חיוך על פניהם. הוא לקח, כביכול, את הקבוצה הנחותה בעיר והעניק לנו לראשונה אליפות ואת ההרגשה שאנחנו טובים ממכבי חיפה. בזכותו הלכנו בגאווה עם החולצה האדומה. הוא הכיר בפנים שמונים אחוז מאוהדי הפועל חיפה. אם היה פוגש אוהד של הקבוצה בחוץ לארץ, הוא היה מזהה אותו. רובי תמיד היה מוכן להקשיב, הוא היה חוזר אל האוהדים בפקסים מחוץ לארץ.
  זכור לי במיוחד סיפור אחד שהתרחש בעונה שעברה והיה קשור כמובן ברובי. שבוע לפני הדרבי נגד מכבי, כשהסכסוך בין גיא לוי לרן בן שמעון היה בעיצומו, עמדתי בראש התומכים בבן שמעון. כשהגעתי לאימון הקבוצה ביום חמישי, לוי סימן למנהל הקבוצה, אפרים גבאי, לסלק אותי מהאיצטדיון, כי הייתי כאמור ממתנגדיו. כדי לא לעורר בעיות יצאתי מהאיצטדיון וישר התקשרתי לרובי.
  שאלתי אותו אם ראה שגיא זרק אותי, כי חשבתי שהוא באיצטדיון. רובי אמר לי שאינו נמצא שם, אבל הוסיף כי יברר מה היה. באותו רגע הוא התקשר לדרור מרשלקוביץ ולאפרים גבאי. חזרתי אליו בטלפון ושאלתי אותו מה קורה, והוא אמר לי כי העניין עדיין בבירור. לאחר מכן, הוא גם שוחח עם גיא לוי, שאמר לו כי לא התכוון להוציא אותי מהאיצטדיון. שפירא התקשר אלי ויידע אותי, בתום שעה של בירורים. זה רובי שפירא, אדם שמוכן להקדיש שעה בשביל דבר כזה. הוא היה איש טוב, שנתן מעצמו את הכל, והיום הוא אחד מהימים העצובים בחיי.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  רובי. העלה חיוך על פני האוהדים
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים