שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  איגוד השופטים מגבה את יעקב; נמני יעמוד לדין
  חיים יעקב מציין בדו"ח השיפוט כי נמני רץ לעברו, שם לו רגל ואף קרא לו מאוחר יותר "אפס". באיגוד השופטים מגבים את ההחלטה של יעקב. משבץ השופטים, עובדיה צבי: "מבקר השופטים, אריה פרוסט, נתן ליעקב את הציון 8. כולם חושבים שהשופט שפט היטב במשחק"

  קפטן מכבי תל אביב, אבי נמני, יועמד לדין משמעתי בעקבות הרחקתו אמש מהדרבי (0:1 להפועל). היום (א') הגיש השופט חיים יעקב את דו"ח השיפוט שלו על המשחק, בו נאמר כי נמני רץ אליו בניגוד לכיוון המשחק, כשהוא מניף את ידיו, ובנוסף גם נוצר מגע בין הרגליים של השחקן לשופט שגרמו לו למעוד. עוד נטען בדו"ח כי נמני אמר ליעקב, "אתה אפס" ולכן הרחיק אותו.
  במכבי תל אביב מסרו כי נמני לא מתכוון לדבר על הנושא בתקשורת עד לאחר ועדת המשמעת שתערך ביום רביעי.

  ציון 8 לחיים יעקב

  חיים יעקב קיבל את ציון 8 על ידי המשקיף במשחק הדרבי אתמול, אריה פרוסט. משבץ השופטים, עובדיה צבי, אמר (א') ל-ynet: "המבקר במשחק החליט נתן לשופט את הציון 8. זה לא היה סתם מבקר, פרוסט היה שופט בינלאומי לשעבר. אני חושב שהשיבוץ שלי היה נכון וכולם חושבים שהשופט שפט טוב".
  "ראיתי את המשחק בטלויזיה ואני גם שפטתי את נמני בעבר", הוסיף עובדיה צבי. "הוא בחור נחמד אבל הוא לפעמים מאבד את הראש. הוא הכשיל את השופט והשופט החליט מה שהחליט".

  גיבוי לחיים יעקב

  באיגוד השופטים העניקו היום גיבוי מוחלט להחלטתו של השופט חיים יעקב להרחיק את נמני. יו"ר איגוד השופטים, אריה זייף: "מעניין אם את אותו עליהום שעשו לחיים יעקב היו עושים לקולינה (שופט איטלקי בינלאומי - ג.מ). אבי נמני שם לו קטנה, וזה כרטיס אדום. התנהגותו של נמני לא היתה מקבלת יחס אחר בשום מקום בעולם".
  זייף הוסיף כי באיגוד מסכימים איתו שהשופט נהג כהלכה: "מספיק לטייח, השופט צדק במאה אחוז, וגם החברים בוועדה המקצועית של איגוד השופטים, אבי קורן ועובדיה צבי חושבים כמוני. אם לשחקן לא היו קוראים אבי נמני אז אולי היו עוברים על כל הסיפור הזה בשקט".
  גם יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, צביקה רוזן, נשמע נחרץ בגיבוי שנתן ליעקב: "החוק אומר במפורש שנגיעה בשופט משמעותה כרטיס אדום. אבי נמני רץ בבירור לעברו של חיים יעקב, ואם הנגיעה נעשתה בכוונה או לא זה לא מתפקידי לקבוע".

  לוין: חיים יעקב קרע אותנו לגזרים

  מאמן מכבי תל אביב, ניר לוין, לא מסכים כמובן לעמדת איגוד השופטים. כבר במחצית של הדרבי התפרץ לוין לעבר השופט חיים יעקב, עקב החלטתו מעוררת המחלוקת להרחיק את נמני. גם בסיום המשחק לא יכול היה לוין להסתיר את סערת רגשותיו: "איך אפשר שלא לכעוס על חיים יעקב? הוא ריסק אותנו לגזרים. מה אבי נמני עשה? הכשיל את השופט? זה תקדים עולמי ששחקן מכשיל שופט. אף פעם לא שמעתי על זה. גם אם נמני התנגש בו בלי כוונה, איפה ההגיון של יעקב? הוא לא הפעיל שום שיקול דעת במהלך המשחק ולא רק בנוגע לכרטיס האדום. חבל שחיים יעקב לא התחשב ולא ריחם על מכבי תל אביב לאחר כל מה שהם עברו בשבוע הקשה הזה".

  גם מכבי ת"א והפועל ת"א לדין

  בנוסף לאבי נמני יעמדו גם קבוצתו מכבי ת"א והפועל ת"א לדין בעקבות אירועי הדרבי אתמול. מכבי תועמד לדין משמעתי, לאחר שאוהדי הקבוצה השליכו חפצים למגרש בדקה ה-29 לאחר הרחקתו של נמני. "האוהדים השליכו חפצים שפגעו בקוון", כך נטען בדו"ח השיפוט.
  הפועל תל אביב תועמד אף היא לדין בעקבות רימון עשן אדום שזרקו אוהדיה בעת עליית השחקנים לכר הדשא.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  נמני מתווכח עם חיים יעקב
  צילום ערוץ 2
  צילום ראובן שוורץ
  זייף. "מספיק לטייח"
  צילום ראובן שוורץ
  מומלצים