שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ד"ר גילוני: "מכבי לא דיווחה על מצבו של מני לוי"

  ד"ר יאיר גילוני, שחתום על טופס הבדיקה ה"טרום עונתי" של מני לוי, חזר מחו"ל ומגיב על מקרה ההתמוטטות של השחקן. "לוי עצמו ומכבי ת"א, לא דיווחו לי דבר וחצי דבר על העדרות מהמגרש חמישה חודשים". גילוני מבטיח כי בימים הקרובים יעיד בוועדת הבדיקה, ואז לדבריו, "כולם ידעו מה היה באמת"

  ד"ר יאיר גילוני, שחתום על טופס הבדיקה ה"טרום עונתי" של מני לוי, חזר ביום שני לפנות בוקר מחו"ל, והגיב למקרה ההתמוטטות של לוי באיצטדיון טדי בירושלים לפני כעשרה ימים: "מני לוי ומכבי תל אביב לא דיווחו לי על מצבו הרפואי של השחקן, ולא דיווחו לי דבר וחצי דבר על העדרותו מהמגרשים במשך חמישה חודשים. את כל זה שמעתי מהתקשורת לאחר שלוי התמוטט".

  - האם בעת הבדיקה של מני לוי שבוצעה ע"י ד"ר מכאל שבינר אתה היית נוכח בחדר?

  "כן. הבדיקה נעשתה בנוכחותי והיא כללה בדיקת מאמץ ללוי ושיחה עם הרופא".

  - במידה והיית יודע על ההיסטוריה הרפואית של לוי הוא היה עובר את הבדיקה ה"טרום עונתית"?

  "לא. קודם כל הייתי משוחח עם הרופאים שבדקו אותו ולא עם מכבי תל אביב. הייתי מבקש חוות דעת נוספת לגבי מצבו כיום ואז הייתי שולח אותו לבדיקות בבית חולים כדי שיאבחנו את מצבו. כלומר, לוי לא היה עובר בכלל את הבדיקה ב'מדיטסט', בגלל הבעיות הקשות שמהן הוא סבל בעבר".

  - האם מני לוי ציין בבדיקתו הרגשת סחרחורת ועייפות בבדיקת מאמץ?

  "אני לא יכול לדבר על הטופס הרפואי שכבר נמצא אצל ועדת הבדיקה".

  - האם כבר הוזמנת לוועדה לעדות?

  "עדיין לא, אבל אני יודע שכבר בימים הקרובים זה יקרה ואז כולם ידעו מה היה באמת. מני לוי עבר בדיקה כדת ודין לפי חוק הספורט ו'במדיטסט' לא ידעו על ההיסטוריה הרפואית שלו, לא מפיו ולא ממכבי תל אביב" .

  לוי עדיין ללא הכרה

  ד"ר אדמון, המטפל במני לוי לאורך עשרת הימים האחרונים, אמר היום על מצבו הרפואי: "אין שום שינוי במצבו של לוי. המצב ממשיך להיות קשה. לוי עדיין ללא הכרה, יש לו פעילות לב ולחץ דם טבעי. מעבר לזה אין שום שינוי במצבו ובתפקוד המערכות שלו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מני לוי. עדיין במצב קשה
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום יוסי רוט
  הפינוי מטדי
  צילום יוסי רוט
  מומלצים