שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נמשכים המאמצים למנוע פירוק הפועל חיפה
  שלושה אנשי עסקים התחייבו לתת 2 מיליון שקלים כל אחד, בתנאי שתוקם חברת ניהול ללא חובות עבר. עו"ד יואל גולדברג, העומד בראש אנשי העסקים הפועלים להקמת קבוצת הניהול, מנסה להגיע לסיכום בין כל הצדדים על קביעת נאמן מוסכם

  מקורבים להפועל חיפה פנו בימים האחרונים לקבלן החיפני יעקב אנג'ל ודרשו ממנו להעביר מיידית סכום של כשלושה מיליון שקלים לקבוצה, חוב ישן של אנגל לרובי שפירא ז"ל.
  החוב של אנגל נוצר בתקופת העסקים המשותפים שלו עם שפירא במתחם האיצטדיון בקרית חיים ושפירא ניסה עוד בחייו לקבל את הכספים מאנגל. עו"ד יואל גולדברג, העומד בראש אנשי העסקים הפועלים להקמת קבוצת הניהול, מנסה להגיע לסיכום בין כל הצדדים על קביעת נאמן מוסכם כדי לפנות לבית המשפט שימנה נאמן באופן רשמי. המועמד המומלץ של גולדברג הוא יוסי אנטוורג, ששימש כנאמן מטעם גד זאבי בשלהי תקופתו של זאבי בבית"ר ירושלים. אם יהיה מוסכם על הצדדים תיעשה הפניה לבית המשפט כבר ביום ראשון הקרוב.
  "יש בידינו את הכסף הדרוש לסיים את העונה, כ-6 מיליון שקל. הכספים שיגיעו מגורמים עסקיים שיצטרפו לקבוצת הניהול ימנעו את פירוק הקבוצה. עם קבלת הקבוצה לידי קבוצת הניהול ללא חובות עבר, ישולמו המשכורות לשחקנים", אמר גולדברג.
  שלושה אנשי העסקים המרכזיים שיעמדו בראש חברת הניהול הם יעקב סודאי, אוהד הקבוצה ובעל עסקים בארה"ב, אלון דנקנר ואיש העסקים החיפאי יובל קצנשטיין שיעבירו כ-2 מיליון שקל כל אחד. ההסתדרות תסייע להנהלה החדשה לגייס כספים מגופים וממפעלים בצפון הארץ אבל לא תעביר כספים מחשבונה.

  שרבינוביץ' יסיק מסקנות

  "שערוריה שהאיש שעומד בראש הרשות לבקרת תקציבים והאחראי על כך שהפועל חיפה הגיעה לאן שהגיעה, מנסה בדרכים מניפולטיביות להעביר את האחריות להסתדרות. שייתן הסברים מיידיים או שיסיק מסקנות ויילך", כך הגיב מנכ"ל ההסתדרות החדשה סמי בן יעיש לדברי יאיר רבינוביץ' שהסביר שפרש מתפקיד הנאמן של הפועל חיפה כי ההסתדרות לא העבירה כספים.
  עם פרישת רבינוביץ הירשו לעצמם גם שחקני חיפה לומר את אשר הם חושבים. אלון חלפון: "רבינוביץ' צריך להתבייש. כשהוא התפטר מתפקיד נאמן הקבוצה הוא היה חייב מיד לאחר מכן להתפטר מתפקידו כיו"ר הרשות לבקרת תקציבים. הוא ניסה לכסות את התחת על כל המחדלים שלו בקבוצה וכשהתברר לו שלא הצליח, הוא הסיק את המסקנה וברח".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 5
  אופטימיות זהירה. הפועל חיפה
  צילום ערוץ 5
  מומלצים