שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אבי נימני הורחק לארבעה משחקים

  קפטן מכבי תל אביב ספג מוועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל עונש הרחקה משמונה משחקים, מתוכם ארבעה על תנאי וארבעה בפועל. במהלך הדיון התפרץ נימני לעברו של השופט חיים יעקב. דוברת מכבי: "נשקול איך לבטל את רוע הגזירה"

  ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל גזרה היום (ד') עונש כבד על קפטן מכבי תל אביב, אבי נימני, בעקבות הכרטיס האדום שספג מהשופט חיים יעקב במשחק הדרבי בשבת. הדיין חיים אלחדיף קבע כי נימני יורחק משמונה משחקים, מתוכם ארבעה על תנאי וארבעה בפועל. המשמעות היא שנימני לא יוכל לקחת חלק במשחק החשוב של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה בשבת. נימני יחמיץ גם את משחקה של מכבי תל אביב נגד קריית גת, וכן משחק בגביע המדינה.

  יעקב מפרט, נימני מתפרץ

  במהלך הדיון בוועדה מסרו נימני ויעקב את גרסאותיהם לאירוע. יעקב, שטען כי נימני תיקל אותו בכוונה, אמר "לא אתן לך לעשות את מה שעשית לנו לפני שבועיים, מול הפועל פתח תקווה", ואף קרא לו "אפס", ולכן הורחק. הדיין אלחדיף חקר את יעקב שוב ושוב לגבי עוצמת הפגיעה של נימני בו, ויעקב עמד על גרסתו שהוא התרשם שהפגיעה הייתה מכוונת.
  בתגובה התפרץ נימני לעבר יעקב, וקרא: "לא אתן שתשפוך את דמי. אני שחקן עם שישים הופעות בנבחרת ישראל, וזה פוגע בתדמית שלי". נימני טען כי הפגיעה בשופט הייתה מקרית, ובית הדין החליט לזכות אותו בסעיף הזה מחמת הספק. עם זאת, קבע אלחדיף כי נימני התקרב אל השופט בצורה מאיימת, וכן הרשיע את נימני בהעלבת השופט, ועל כן פסק לו את עונש ההרחקה.
  יעקב הסתפק לאחר פרסום גזר הדין בתגובה קצרה: "מבחינתי הפרשה הסתיימה".

  מכבי: בינתיים לא מגיבים

  שמעון קורק, מנכ"ל מכבי תל אביב, סירב להגיב במפורש לעונש. בראיון לערוץ 5 אמר קורק: "נעביר את ההחלטה ליועצים המשפטיים שלנו, ואז נוציא תגובה מסודרת".
  דוברת הקבוצה, טלי לייבוביץ', אמרה: "ביום חמישי היועצים המשפטיים שלנו יקבלו את פסק הדין ואז נוכל להגיב בצורה מסודרת. העונש הוא קשה ונשקול איך לבטל את רוע הגזירה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  חיים יעקב מרחיק את אבי נימני
  צילום ערוץ 2
  מומלצים