שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הטוטו מציג: 'ווינר' - משחק הימורים יומי
  המועצה להסדר ההימורים בספורט קוראת תיגר על ההימורים הבלתי חוקיים. משחק הימורים יומי חדש כולל בתוכו הימורי 'ליין' ו'אובר-אנדר' הנהוגים בעולם, ובשוק ההימורים הבלתי חוקיים בארץ. המועצה תשתמש בשירותי משרד חקירות שילווה את כניסת המשחק לשוק

  בימים בהם עומד נושא ההימורים הבלתי חוקיים במרכז ההתעניינות הציבורית, משיקה המועצה להסדר ההימורים בספורט משחק חדש, העונה לשם 'ווינר' (Winner).
  המשחק, שישוחק מדי יום, דומה במתכונתו להימורי הספורט הנהוגים בחו"ל, ולמתכונת בהם מתנהלים ההימורים הבלתי חוקיים בארץ. בתחילתו של כל שבוע תקבע ועדת אנליסטים סודית, שהוכשרה על ידי המועצה, את ה'ליין', קרי - יחס הזכייה במקרה של הימור נכון, לגבי כל משחק ומשחק. בכל יום (למעט שבת) יוכל המהמר לבחור בין שלושה לשישה משחקים ולהמר על תוצאתם (ניצחון לאחד הצדדים או תיקו), בסכום שנע בין 10 ל-1250 שקלים.
  סכום הזכייה יהיה שווה למכפלת סכום ההימור, ב'ליין'. לדוגמה, אדם שהימר על נצחון קבוצה, שה'ליין' שלה נקבע על 1:4, בסכום של 100 שקלים, ירוויח 400 שקלים במידה ואכן קבוצה זו תנצח. בהמשך יתווספו גם הימורים על סך כמות השערים שתובקע במשחק ספציפי, בסגנון המוכר בשם 'אובר-אנדר'.
  יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט, יום טוב סמיה, אמר היום במסיבת עיתונאים לרגל השקת המשחק החדש, כי היקף ההימורים הבלתי חוקיים בספורט נאמד בכמיליארד שקלים, והוא מקווה שהמשחק החדש יציע אלטרנטיבה שגם מקדמת את הספורט בישראל. "בהתחלה נכלול בטופס רק משחקי כדורגל וכדורסל, אך אנו מקווים שבהמשך נוסיף גם ענפי ספורט אחרים" אמר סמיה. "בניגוד להימורים הבלתי חוקיים, לא נשלב הימורים על כרטיסים אדומים/צהובים או על הבטים לא ספורטיביים אחרים של המשחק, שעלולים לפתוח פתח להשפעות זרות על המשחק עצמו. כמו כן שכרנו את שירותיו של משרד חקירות עצמאי, שילווה את כניסת המשחק לשוק, וייבחן אם גורם כלשהו משתמש במשחק על מנת להשפיע על הנעשה במגרשים".

  הטוטו ישקיע באיצטדיונים

  סמיה הודיע כי בשנים הקרובות מתכוונת המועצה להשקיע כסף רב בפיתוח איצטדיוני כדורגל בארץ, כשהתכנית כוללת את המגרשים בבאר שבע, נתניה, פתח תקווה ושיפוץ נוסף של איצטדיון בלומפילד ביפו. "הכנסות המועצה השנה עמדו על 701 מיליון שקלים, מתוכם 203 מיליון הוקצבו לספורט הישראלי, ואנו מקווים, בעזרת המשחק החדש, להגדיל את הסכום הזה בשנה הבאה". תקציב המועצה לשנת 2002 - 790 מיליון שקלים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים