שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רשמית: ישראל כהן תובע מהפועל חיפה 1.2 מיליון ש'
  הבלם ישראל כהן הגיש היום (ד') באמצעות עורך דינו, יצחק בן מנחם, תביעה נגד מועדון הכדורגל של הפועל חיפה במוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל. כהן גם שוקל לתבוע אישית את מנכ"ל הפועל חיפה, אבי קאופמן

  הבלם ישראל כהן הגיש היום (ד'), באמצעות עורך דינו, תביעה על סך של 1.2 מיליון שקלים נגד הפועל חיפה. את התביעה הניח עורך דינו של השחקן במוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל. סכום התביעה מורכב מהסכום אותו חייבת הקבוצה לשחקן כחלק מהחוזה שעליו הוא חתום, ובנוסף לזה פיצויים על הנזק שנגרם לשמו של השחקן ולמקצועו, בעקבות השעייתו מהקבוצה.
  כזכור, נחשד כהן בכך שהיה מעורב בהטיית משחק הדרבי בין הפועל ומכבי חיפה, והוא אף נעצר לחקירה לפני מספר שבועות. מאז פרשה זו, מונו לקבוצה מפרקים, שהחליטו שלא להעסיק מחדש את כהן. עורך דין ניר בורשטיין, ממשרדו של עורך הדין בן מנחם, ייצג את ישראל כהן בתביעה.
  בן מנחם: "בשלב זה התביעה היא רק נגד המועדון, אולם בכתב התביעה הוכנס סעיף שבו אנחנו מודיעים כי אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לתבוע בעלי תפקידים באופן אישי, וביניהם את המנכ"ל, אבי קאופמן, שהוביל את ישראל כהן בכחש, וגם אחרי שהמצאנו את כל האישורים הרפואיים שהוא ביקש, כשהשיא היא אישור מפסיכיאטר, הוא לא החזיר את כהן לקבוצה".
  אם יגיש כהן תביעה נגד קאופמן יהיה זה גם כן במוסד לבוררות שבהתאחדות לכדורגל, שכן התקנון אוסר במקרה זה על הגשת תביעה אזרחית, אלא אם הצד הנתבע מסכים לכך.
  מנכ"ל הפועל חיפה, אבי קאופמן, סרב להגיב על דבריו של בן מנחם.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  ישראל כהן מימין בדרבי
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים