שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ראשל"צ: "פוליטיקאים לא יכולים לנהל קבוצה"
  חיים בולקינד, חבר ועדת הכספים בעירוני ראשון לציון, מבקר את תפקודם של יושבי הראש דוד ביטן ודב צור. "הליך קבלת ההחלטות מוטעה ואני מתכוון לפעול כדי לשנות את זה"

  חיים בולקינד, חבר ועדת הכספים בעירוני ראשון לציון, יוצא נגד תפקודם של יושבי הראש של הקבוצה, דב צור ודוד ביטן. בולקינד טוען כי הליך קבלת ההחלטות בקבוצה מוטעה, וכי יש לשנות אותו: "פוליטיקאים לא יכולים לנהל קבוצת כדורגל. הליך קבלת ההחלטות בקבוצה לא נכון ולא בסדר. המשאים ומתנים לא מתנהלים בצורה נכונה. אני מתכוון לפעול כדי לשנות את זה אך אני לא יודע עדיין באיזו דרך. אני כן יודע שצריך לשנות את הליך קבלת ההחלטות".
  לפני כמה ימים צוטט בולקינד כמי שמבקר את ההמתנה לתשובתו של החלוץ שי הולצמן שאמור להשיב על ההצעה שקיבל מהקבוצה לקראת העונה הבאה. הולצמן, אגב, עשוי להודיע לראשי הקבוצה ביממה הקרובה כי הוא מקבל את הצעתם.

  איתן שלום: "רצ'וניצה הוא אופציה נחמדה"

  לאחר הפרסום במעריב לגבי רצונו של הקשר דיאן רצ'וניצה לחזור ולשחק בליגת העל, אמר ל-ynet מאמנה של ראשון לציון, איתן שלום, כי במידה וקשר מכבי תל אביב, גז'גוז' ונדז'ינסקי לא יקבל את הצעת הקבוצה, ייתכן שתיבדק האופציה של רצ'וניצה. "כשדיאן היה פה הוא היה טוב מאוד, והאופציה שלו היא נחמדה במידה והתשובה של ודז'ינסקי תהיה שלילית", אמר שלום. "אנחנו די סבלניים במקרה של ודז'ינסקי ולא עומדים לו עם אקדח ליד הרקה, כי אנחנו מאוד רוצים אותו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  שלום. ממתין לודז'ינסקי בסבלנות
  צילום ערוץ 2
  מומלצים