שתף קטע נבחר

מכבי ת"א: הרציקוביץ' ביטל הגעתו לכנס האוהדים

בעלי הקבוצה ביטל במפתיע את השתתפותו בכנס שיערך הערב, אשר מטרתו העיקרית הייתה להפיג את המתחים שנוצרו בינו לבין האוהדים. נציגי האוהדים הודיעו כי מבחינתם הרציקוביץ' וההנהלה עדיין מוזמנים אולם אם יחליטו להיעדר בכל זאת, יש בכוונתם להגיב על כך בהתאם לאחר סיום הכנס

מערכת היחסים הרגישה בין בעלי מכבי תל אביב, לוני הרציקוביץ', לבין אוהדי הקבוצה עשויה לקבל תפנית מעניינת. הבוקר (ד') ביטל הרציקוביץ' במפתיע את כוונתו להגיע לכנס האוהדים, אשר אמור להתקיים הערב בספורטן בפתח תקווה ואשר מטרתו העיקרית הייתה לגשר על הנתק בין שני הצדדים.
הכנס, שאורגן על ידי האוהדים עצמם ובשיתוף עם הנהלת הקבוצה, היה אמור להפיג את המתחים שצצו לאחרונה בעקבות ההתבטאויות השליליות בין הצדדים. אותם מתחים הגיעו בעקבות הפסדי הקבוצה לשיאים חדש כאשר ביציעים נשמעו קריאות נאצה קשות מצד האוהדים כלפי הרציקוביץ' והוא, מצידו, נאלץ לצאת ממשחקי הבית של הקבוצה בליווי המשטרה.
ל-ynet נודע כי בעקבות העימות המתמשך החליט הרציקוביץ' לבטל את בואו לכנס. מקורביו אמרו כי הוא טוען שקשה לו להאמין שהכנס אכן יעזור להפשיר את היחסים בינו לבין האוהדים.
שחקן בכיר מכבי תל אביב אמר הבוקר, בתגובה לביטול הכנס: "כנראה שהיחסים בין הרציקוביץ' לבין האוהדים הם קשים ואף יותר מכך ולכן הם לא מצליחים להידבר ביניהם".
בהודעה רשמית שפרסם המועדון, נאמר: "לאור הפרסומים השונים בכלי התקשורת, החליטה ההנהלה שהתנאים למפגש בינה לבין האוהדים טרם הבשילו. בכל מקרה, רק לאחר שהאוהדים יהיו מתואמים בינם לבין עצמם לגבי רצונותיהם מהמועדון, יתקיים מפגש בנוכחות ההנהלה".
בשעות הבוקר, לאחר שנודע כי הרציקוביץ' לא מתכוון להגיע לכנס, החליטו אוהדי הקבוצה לקיים את כמתוכנן את הכנס, בו יקחו חלק גם נציגי המשטרה. האחרונים יסבירו לאוהדי הקבוצה את החוקים החדשים הנהוגים כיום במגרשי הכדורגל.
אורי משיח, ממארגני האירוע, אמר בצהריים ל-ynet: "הנהלת מכבי, ולוני הרציקוביץ בראשה, מוזמנים ואף יותר מכך להגיע לכנס כפי שתוכנן מלכתחילה והם יתקבלו בהרבה אהבה, כבוד והערכה".
נציגי האוהדים הבטיחו כי במידה שראשי מכבי לא יגיעו, יש בכוונתם להגיב על כך בהתאם לאחר סיום הכנס.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום יופי ערן כהן
הרציקוביץ. נתק עם האוהדים
צילום יופי ערן כהן
מומלצים