שתף קטע נבחר

בית"ר י-ם: המועדון מתאבל על מאיר חיים

שחקנים, אנשי הנהלה ומאות אוהדים ליוו את מאיר חיים, אחד מאוהדי הקבוצה המסורים, שנרצח בפיגוע בתחנה המרכזית. שר התקשורת, רובי ריבלין, אשר הכיר באופן אישי את חיים, ספד לו: "אני נפרד ממך היום וכולי עצב". איציק זוהר: "אני מאמין שנמצא את הדרך להנציח אותו"

כל שחקני בית"ר ירושלים, המאמן אלי כהן, מנכ"ל הקבוצה אברהם לוי והבעלים מאיר פניג'ל ומאיר לוי, השתתפו הערב (ב') בהלוויתו של מאיר חיים, אוהד הקבוצה שנהרג אתמול בפיגוע התופת בתל אביב. אוהדים רבים של הקבוצה הגיעו אף הם לבית הקברות כדי לחלוק כבוד אחרון למי שהיה אחד האוהדים המסורים ביותר של בית"ר ירושלים במשך שנים רבות.
חיים, בן 74 במותו, עמד בתחנת האוטובוס בתחנה המרכזית הישנה בשובו מאימון הקבוצה, כאשר התפוצץ במקום אחד המחבלים. הוא הותיר אחריו אישה, פורטונה, חמש בנות, 14 נכדים ונינה.
שר התקשורת, רובי ריבלין, שהגיע להלוויה על תקן נציג הממשלה, ספד לחיים, אותו הכיר באופן אישי מהתקופה בה כיהן כיו"ר בית"ר ירושלים: "אני נפרד ממך היום אחי וכולי עצב. מי יתקשר אלי עכשיו כל חג ויגיד לי 'אחי, שיהיה לך חג שמח'? כל כך אהבתי לקרוא לך אחי ולשמוע אותך קורא לי כך".
האוהדים הרבים, שהתאספו ובאו להלוויה, נזהרו שלא לחלל את כבודו של חיים בקריאות לנקמה והאיפוק נשמר במשך כל זמן ההלוויה. עם זאת, בקבוצה חוששים מאד כי בעקבות הפיגוע הקשה ינצלו האוהדים את המשחק ביום שבת, ב'טדי' מול הפועל תל אביב, כדי להביע את זעמם באמצעות קללות גזעניות ונאצות על רקע לאומני.
אברהם לוי אמר לפני ההלוויה: "רק שעתיים לפני הפיגוע הוא ישב איתי במשרד ושתה כוס תה. בית"ר ירושלים המומה מוכה וכואבת מהאסון הנורא. איבדנו את אחד האוהדים היקרים והעמוקים של הקבוצה. הוא הגיע למרבית האימונים והכיר את כל השחקנים. עודד אותם בזמנים קשים, רגעים קטנים כגדולים. אין אחד שקשור בבית"ר ולא הכיר אותו".
קשר בית"ר, איציק זוהר: "אני המום. אני הרוס. אני פשוט לא מבין את זה. זה ממש לא יכול להיות. אוהד כזה, פשוט אי אפשר לתאר. הוא אדם יקר מאוד. אני מאמין שנמצא את הדרך להנציח אותו".
דוד אמסלם: "אני בשוק טוטאלי. נכנסנו כבר לשגרה של הרוגים, אבל כשאתה שומע שאדם שכל כך אהב אותך והיה איתך בקשר נהרג - אתה מקבל את זה בצורה אחרת. הוא היה יקר לי מאוד. הוא היה איתי בקשר מצוין, בייחוד במגרש. אני אגיע להלוויה עם כל השחקנים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: אביגיל עוזי
מאיר. הלך אחרי הקבוצה לכל מקום
צילום רפרודוקציה: אביגיל עוזי
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
התקשה לעכל את מותו של אוהד הקבוצה בפיגוע. זוהר
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים