שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נתניה: אשר אלון ישקול שנית את התפטרותו
  בישיבת ההנהלה ביקשו חברי ההנהלה דב לנד ומאיר אוזן מהנשיא המתפטר שישאר בתפקידו, וזה הסכים לשקול את החלטתו בשנית. עם זאת, בנתניה מעריכים כי לא ישנה את עמדתו

  הנהלת מכבי נתניה התכנסה אתמול (ב') בהרכב מורחב, שכלל את כל הבעלים - דב לנד, אשר אלון ומאיר אוזן. הכינוס נערך על מנת לדון במצבה של הקבוצה. כמו כן השתתף בישיבה המאמן גילי לנדאו, שסקר את מצב הקבוצה בפני הבעלים וביקש שוב לחזק את הקבוצה כבר בזמן הקרוב.

   

  אוזן ולנד ביקשו מאשר אלון לחזור בו מהתפטרותו, והחליטו לא למנות בינתיים נשיא חדש לקבוצה. במהלך הישיבה אמר אלון כי הוא אינו מתכוון לחזור

  בו, אולם בעקבות לחץ של הנוכחים החליט לשקול שנית את החלטתו, והוא יודיע בעוד מספר ימים את עמדתו הסופית. עם זאת, הבינו חברי ההנהלה שאין בכוונת אלון לחזור בו מהתפטרותו. 

   

  בנתניה עושים מאמצים גדולים להשיג את הכסף לתשלומי משכורות השחקנים לחודש נובמבר, וזאת מכיוון שגופים רבים שחייבים כסף למועדון עדיין לא העבירו את הכספים. בקבוצה טוענים כי בין הגופים החייבים כספים לקבוצה נמצאים גם עיריית נתניה וההתאחדות לכדורגל שחייבים סכומים גדולים למועדון. בקבוצה מקווים שהכסף יתקבל כבר בימים הקרובים.

   

  בסיום הישיבה פירסמה הנהלת נתניה הודעה, בה נאמר שלהנהלה יש ביטחון מלא בשחקנים ובמאמן גילי לנדאו, שידעו לצאת מהמצב אליו נקלעה הקבוצה במשחקים האחרונים. השחקנים ערכו היום אימון כדורסל באחד מאולמות הספורט בעיר.


  פורסם לראשונה 01/12/2003 22:59

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  אשר אלון. יודיע בקרוב על החלטה סופית
  צילום: ראובן שוורץ
  צילום יוסי רוט
  גילי לנדאו. שוב דורש חיזוק
  צילום יוסי רוט
  מומלצים