שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "אהוד אולמרט החליט לרדת מהקמת ערוץ בתשלום"
  בכירים בענף התקשורת התרשמו, כי שר התמ"ת יפעל להקמת הערוץ בתשלום בעונה הבאה. המשמעות המיידית - ליגת העל עלולה שלא להתחדש לאחר הפגרה, בשל איום ההשבתה של ראשי הקבוצות
  שר התעשייה, המסחר והתקשורת, אהוד אולמרט, החליט לרדת מעניין ערוץ בתשלום בעונה הנוכחית, ויפעל למעשה להקמתו רק בעונה הבאה. המשמעות המיידית של ההחלטה - אם בעלי הקבוצות בליגת העל ימשיכו בקו הנוכחי, ליגת העל תושבת לאחר הפגרה בתום הסיבוב הראשון.

   

  בכירים בענף התקשורת ששוחחו עם אולמרט בחודש האחרון, הבינו כי הוא אינו מתכוון לעקוף את מועצת הכבלים והלווין ולאפשר הקמת ערוץ ייעודי בתשלום לשידורי ליגת העל על מנת לאפשר לקבוצות להרוויח עוד כסף. בכיר במועצת הכבלים והלווין אישר ל- ynet את הפרטים ואמר: "משיחות שקיימנו בחודש האחרון עם אולמרט, הובהר לנו מעל לכל ספק כי הוא אינו מתכוון לעקוף את המועצה ולפנות ישירות לוועדת הכלכלה של הכנסת על מנת להקים ערוץ בתשלום. ככל הנראה הוא  החליט לדחות את זה לעונה הבאה".

   

  כזכור, מועצת הכבלים והלווין היא שנתנה את הרישיון להקמת "ספורט חמש פלוס". בתנאי הרישיון נכתב, כי בשנתיים הראשונות להפעלתו של "חמש פלוס", לא יוקם ערוץ נוסף בתשלום. 

   

  יושבת ראש מועצת הכבלים והלווין, דורית ענבר, אמרה ל-ynet: "הענקת רישיון לערוץ נוסף הוא על פי סמכותנו. על פי החלטת המועצה זה לא יקרה, לפחות עד עונת המשחקים הבאה. צריכים להיות נימוקים כבדי משקל על מנת לשנות את ההחלטה ולא נראה שזה יקרה העונה. מבחינתנו, במצב הנוכחי אין אישור להקמת ערוץ נוסף".

   

  כאמור, ההחלטה המסתמנת של אולמרט עלולה לגרור את השבתת משחקי ליגת העל. אחד מראשי המועדונים בליגה אמר: "יש לנו פגישה עם השר אולמרט בקרוב. אנחנו מקווים מאוד שהוא ישנה את החלטתו ויפעל להקמת ערוץ כבר בקרוב, אחרת לא תהיה לנו ברירה אלא להשבית את הליגה".

   

  ביום רביעי נפגשו נציגי הקבוצות עם עורך הדין דורי קלגסבלד, שאמור לייעץ לראשי הקבוצות במהלך השביתה. בפגישה שטחו הבעלים  את כל הבעיות

  שעלולות לצוץ בזמן השביתה, כמו: תביעות מצד הספורטוטו, שחקנים וספקים אחרים. קלגסבלד אמור לבדוק את כל ההליך המשפטי וביום שישי ייפגש עם כל ראשי הקבוצות כדי לדון במצב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בשנה הבאה. אהוד אולמרט
  בינתיים היחיד בתשלום. חמש פלוס
  צילום: ראובן שוורץ
  ייעוץ משפטי. ראשי הקבוצות
  צילום: ראובן שוורץ
  מומלצים