שתף קטע נבחר

ynet שולח אתכם למשחק מול אירלנד

שמוליק מזרחי שידר את הגול שאהבתם יותר מכל, וזכה במקום הראשון בתחרות "קול הגול" של ynet. הפרס שלו ושל חמישה שדרים נוספים - זוג כרטיסים למשחק בשבת בין נבחרות ישראל ואירלנד

בקופות כבר אזלו הכרטיסים. המאמנים מתחבטים בלבטים אחרונים, יוסי בניון מרפה שרירים ושירי מימון מצחצחת גרונה. הכל ערוך ומוכן למשחק של נבחרת ישראל נגד נבחרת אירלנד. נותר רק לקוות לשער כחול-לבן שירים את היציעים. שיטיס אוהדים לשמיים. שיגרום לכולם לשאוג. לרגע אחד, יהיו ברמת גן 40 אלף שדרנים, איש-איש והשמחה שלו, והגול שלו.

 

בשבועות האחרונים העניק לכם ynet את האפשרות להיות שדרים ולתאר את השער שתבקיע נבחרת ישראל לרשת של השוער האירי שיי גיבן. מבצע "קול הגול" פתח לגולשים את האפשרות לשדר את גול החלומות שלהם ולהראות שעמדת השידור ההיא במרומי האצטדיון היא בעצם המקום הטבעי שלכם. הפעלתם את הדמיון, גייסתם יצירתיות, התלהבתם, השתוללתם, ניקיתם את הגרון וקדימה - גווווללל. 15 שדרנים עלו לגמר, 6 מתוכם נבחרו ויקבלו ממערכת ynet כרטיסים למשחק בשבת.

 

ואלה שמות: שמוליק מזרחי נבחר במקום הראשון ובהפרש קולות אדיר. שמוליק יזכה כמובן לשבת ביציע ברמת גן. רועי מרקס הוא הסגן הראשון. במקום השלישי הגיע אריה קורבט כשרק 11 קולות הפרידו בין אריה לשדר הרביעי, אילן אוחנה. שלמה גולדברוך וקובי בונומו סוגר את רשימת השדרים.

 

ולא נשכח את איתן כץ, יוני גרוס, ישראל זמלמן, ליאור כהן, רענן מועטל, שגיא בן ברוך ואוראל עמר שהשתתפו גם הם בתחרות.

 

כעת רק נותר לקוות שלפחות גול אחד מאלה ששודרו עוד לפני המשחק אכן יובקע גם במוצאי שבת. בהצלחה לשדרים ולנבחרת ישראל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
ושוב נשמע - "ובניון כובש.."?
צילום: ראובן שוורץ
צילום: איי פי
שיי גיבן, שוער נבחרת אירלנד. תתרגל לגוווללל
צילום: איי פי
מומלצים