שתף קטע נבחר

שמיר הודיע: אני רוצה לעזוב את הפועל פ"ת

איש העסקים שתמך בקבוצה בשנים האחרונות הודה במפגש עם חברי העמותה כי נמאס לו מעסקי הכדורגל וכי הוא נמצא במו"מ עם אנשי עסקים מארה"ב על מכירת הפועל פ"ת

נשיא הפועל פתח תקווה, מאיר שמיר, כינס היום (ב') את חברי העמותה של והודיע להם כי בכוונתו לעזוב את הקבוצה. שמיר דיווח כי הוא מנהל משא ומתן עם מספר קבוצות רוכשים, שהמובילה בהם היא קבוצה של יהודים אמריקאיים, שנמצאת במגעים לרכישת הקבוצה.

 

גם במידה ועסקת המכירה לא תצא לפועל, צפוי שמיר להעביר לחברי העמותה את סמכויותיו והודה כי בכל מקרה, אין בכוונתו להמשיך ולנהל את הקבוצה במתכונת הנוכחית. במקרה כזה, האחריות על מציאת רוכשים חדשים לקבוצה תיפול על חברי העמותה.

 

"זה יום דרמטי למועדון, כי הולך להיות שינוי מהותי" אמר יו"ר העמותה, יעקב שפי. "מאיר שמיר הודיע שהוא מפסיק את הפעילות האינטנסיבית, מאוד ייתכן שנפתח את העונה עם בעלים חדשים".

 

נראה כי תקציב העונה הבאה, בכל מקרה, כבר לא ימומן על ידי שמיר, אולם למרות זאת חברי העמותה הביעו ביציאה מהפגישה אופטימיות כי להפועל פתח תקווה תהיה קבוצה טובה בעונה הבאה. על פי ההערכות בעמותה, שמיר ימשיך לתמוך בצורה כזו או אחרת בקבוצה, במידה ולא תימכר לקבוצת רוכשים חדשה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
מאיר שמיר. עוזב?
צילום: אלי אלגרט
מומלצים