שתף קטע נבחר

פרס וכבל: "ננקה ונטהר את ספר הבוחרים"

השניים נפגשו יחד עם השר רמון וגזבר המפלגה והסכימו על שיתוף פעולה לשמירה על "שלמות המפלגה וטוהר המידות". כבל הודיע כי יבדוק את ספר הבוחרים ובתום בדיקתו ייקבע תאריך חדש לפריימריז

יושב ראש מפלגת העבודה, השר שמעון פרס, כינס הבוקר (יום ו') ישיבה במשרדו יחד עם מזכ"ל המפלגה, חבר הכנסת איתן כבל, השר חיים רמון וגזבר המפלגה, משה כהן. בפגישה סוכם כי פרס וכבל יחלו לשתף פעולה ויפעלו יחדיו על-מנת לשמור על מה שהגדירו כ"שלמות המפלגה וטוהר המידות".

 

כמו כן, הוסכם כי השניים יפעלו במשותף כדי לעקור את תופעת השחיתות במפלגה ויעבירו כל חומר חשוד למשטרה.

 

כבל הודיע לפרס כי בכוונתו לבדוק באופן יסודי, אמין ומהיר את ספר הבוחרים, על-מנת להביא לניקויו ולטיהורו. זאת, לאחר שבמסיבת עיתונאים שכינס אתמול עם השופטת בדימוס שרה פריש, הודיעה השופטת כי מבדיקת 10 אלף טפסי מפקד עולה כי רבים מהם אינם כשירים.

 

בתום תהליך הבדיקה יציע כבל מועד חדש לבחירות לראשות המפלגה. זאת, תוך ניסיון לקבוע מועד שיהיה מוסכם על כל הגורמים המעורבים. במהלך מסיבת העיתונאים אתמול העריך כבל כי הליך בדיקת הטפסים יימשך כחודשיים, רק לאחריהם ניתן יהיה לערוך את הבחירות.

 

השר פרס הודיע במהלך הפגישה כי הוא תומך במהלכיו של כבל בפרשה. גורמים במפלגה אף אמרו כי הוא ויתר על התעקשותו לקיים את הבחירות תוך שבועיים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
יבדוק. כבל
צילום: ירון ברנר
צילום: תומריקו
ישתף פעולה. פרס
צילום: תומריקו
מומלצים