שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קולאוטי ייתן יותר עם ארבייטמן לצידו
  "לו הייתי רוני לוי, הייתי מתחיל עם שלומי ארבייטמן לצד רוברטו קולאוטי. השבדים לא הסתדרו עם קולאוטי לבדו, ואם ארבייטמן יצטרף אליו העומס על מרכז ההגנה שלהם יהיה בלתי נסבל". שלמה שרף מייעץ לרוני לוי, לקראת משחקה של מכבי חיפה נגד מאלמו, ללכת על התקפה

  הפעם, בניגוד למשחק במאלמו, שני שערים יספיקו למכבי חיפה כדי לנצח ולעבור לשלב הבא. קשה להאמין שמאלמו תוכל לשחזר בבלומפילד את כמות השערים שלה בבית.

   

  אני חלילה לא מזלזל בשבדים, אבל למכבי חיפה יש את הכלים ההתקפיים לנצח בארץ, לעיני הקהל שלה באצטדיון מפוצץ, כשכל כל כך הרבה יוקרה וכסף מונחים על כף המאזניים. ההגנה של מאלמו יותר חלשה אפילו מההגנה של חיפה. השוער לא בטוח, מרכז ההגנה כבד.

  לו הייתי פראהל, מאמן מאלמו, לא הייתי משחק על תיקו. מאלמו תעשה שגיאה גדולה אם תתבסס על ההגנה, כי פשוט אין לה הגנה. הכוח של מאלמו הוא בקישור ובהתקפה, עם אלבס ואוסמנובסקי. בניגוד לדיווחים משבוע שעבר, אני חושב שאלבס לא בלט במאלמו, והערב הוא ישחק הרבה יותר טוב. היכולות של השבדים הן בהתקפה, וצריך שוב לשים עין על המגן אלנגה.

   

  לו הייתי רוני לוי, הייתי מתחיל עם שלומי ארבייטמן לצד רוברטו קולאוטי. השבדים לא הסתדרו עם קולאוטי לבדו, ואם ארבייטמן יצטרף אליו העומס על מרכז ההגנה שלהם יהיה בלתי נסבל. שיתופו של ארבייטמן בהרכב יהיה הצהרת כוונות.

   

  יניב קטן בתפקידו הוא הכל חוץ משחקן חוד. הוא בא מהצדדים, מאחור ועושה הרבה צרות לכל הגנה - אבל אי אפשר לסווג אותו כשחקן חוד. אני מאמין שיניב יביא את התוצרת בדרכו שלו. קלמי סבן צריך להמשיך ולשחק למרות השגיאה במאלמו.

   

  מאוד לא אהבתי את ההתנהגות של אריק בנאדו ואדורם קייסי שבילו עד השעות הקטנות של הלילה. זה לא 1.40 בלילה, כי אם אף אחד לא היה מעיר להם הם היו נשארים שם. ומתי הם הלכו לישון באותו לילה, אם הם עזבו בשעה כזאת? לא מתאים לשחקנים ותיקים ומקצוענים, אחרי טיסה קשה ובשבוע כזה, להתנהג כפי שהתנהגו. הם צריכים לדעת לבדם איך להכין את הגוף שלהם לאחד המשחקים הכי חשובים העונה. לו הייתי רוני לוי, לא בטוח שהם היו עולים בהרכב.

   

  רבים שואלים מה יביא יארי ליטמאנן הערב. התחושה שלי היא שהוא ישחק. מדובר בשם גדול עם כישורים גדולים, אבל השאלה היא הכושר הנוכחי. אם יתנו לו למסור את הכדורים החכמים שלו, חיפה עלולה להיכנס לצרות. המסקנה היא שצריך למנוע ממנו לבלוט במשחק.

   

  אני מאמין שחיפה תעשה את זה הערב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עודד שליו
  רוברטו קולאוטי
  צילום: עודד שליו
  צילום: עודד שלו
  שלומי ארבייטמן
  צילום: עודד שלו
  מומלצים