שתף קטע נבחר

האם אודטה שולחת ספאם?

לקראת תחרות מסך הזהב, טקס פרסי האמי הישראלי, נשלח דואר זבל בו נקראים הגולשים לבחור בתוכנית של אודטה. מי עומד מאחורי הספאם?

בימים האחרונים קיבלו גולשים רבים הודעת דואר זבל מגולש המכנה עצמו דני, מעריץ, לכאורה, של תוכנית האירוח "אודטה", הקורא לגולשים לבחור בתוכנית במסגרת טקס מסך הזהב.

 

במסגרת "מסך הזהב", טקס פרסי הטלוויזיה של מגזין פנאי פלוס וקשת שיתקיים ב-8 בדצמבר, ייבחרו תוכניות הטלוויזיה הטובות בארץ. אחת המועמדות לפרס, תחת קטגוריית "תוכניות סגנון חיים" היא תוכנית הטלוויזיה "אודטה" בהנחיית אודטה שוורץ.

 

"מי שמכיר את התוכנית יודע כי התוכנית מאופיינת בדבר המבדיל אותה מכל שאר התוכניות – 100% מהתכנים שלה הם טובים, חיוביים ומלאי חיים", מנסה לשכנע "דני", ומוסיף הסבר מפורט מאוד המדריך את הגולשים כיצד להצביע ברשת.

 

ערוץ 10: "אין לנו קשר לעניין"

 

"מאוד מעניין שה"מעריץ" הזה של אודטה, שמעולם לא שלח לנו מייל, הוא מעריץ מתוחכם במיוחד עם תוכנה לכריית כתובות", כתב אחד הגולשים שהתלונן. 

 

על פי סגנון המכתב המהוקצע והמתאמץ להסתיר את זהות השולח, ולפי היקף המשלוח, נראה כי גורם כלשהו, בעל אינטרס מובהק בקידום התוכנית, שכר את שירותיו של אחד משולחי דואר הזבל בישראל.

 

הודעות הספאם נתפשות יותר ויותר כאמצעי לגיטימי להפצת מסרים בישראל. לאחרונה ארגון זק"א השתמש באמצעי זה כאשר פנה למפיצי דואר זבל על מנת לאסוף תרומות לארגון.

 

ממשרד הדובר של ערוץ 10 נמסר: "אין לנו שום קשר למשלוח הספאם או לדני. אנחנו שמחים שיש לנו מעריץ נלהב אבל אין לנו קשר למכתב".

 

הדיווח הראשוני התקבל באמצעות האימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלדד רפאלי
אודטה. מזבלת?
צילום: אלדד רפאלי
מומלצים