שתף קטע נבחר

תביעה נגד מלון פנסילבניה בגלל פשפשים

זוג תיירות משוויץ הגישו תביעה לבית המשפט העליון של ניו יורק לאחר שבילו שבוע עקוץ במיוחד בבית המלון הגדול, הפופולרי גם בקרב ישראלים

בתי מלון מציעים שירותים מגוונים, אבל להיאכל על ידי פשפשים לא אמור להיות אחד מהם, כך טוענות שתי נשים משוויץ שתובעות את בית מלון פנסילבניה מניו יורק.

 

בתביעה שהגישו השתיים ביום רביעי האחרון כנגד המלון ובעליו, הן תובעות פיצויים (הסכום לא צויין) בגין כאב פיזי, סבל רגשי, לחץ נפשי ובזבוז כספן.

 

השתיים טוענות כי הן ננשכו חזור ונשוך על ידי חרקים בזמן ששהו שבוע בבית המלון. מדובר באחד מבתי המלון הגדולים והידועים ביותר במנהטן, שנמצא סמוך למדיסון סקוור גרדן. במלון, על אלף חדריו ושני כוכביו, מתארחים גם ישראלים רבים.

 

"הסימנים היו קטנים בתחילה, ואז גדלו", סיפר עורך הדין שלהן, אדם סאטלר. "התוצאה היה נוראית - הסימנים היו עמוקים, בצבע אדום-בורדו, כמו פצע ש'אוכל' מבחוץ כלפי פנים". לפי התביעה, קסניה קנזביץ מציריך ומארלייס באריסיק מקרצלינגן הפכו "חולות, כאובות ובעלות מום" כתוצאה מהנשיכות.

 

עורך הדיו סיפר כי הנשים טופלו בבית חולים מקומי על חשבון המלון, אבל נזקקו לטיפולים נוספים עם שובן הביתה. הוא הוסיף כי התובעות לא הבינו את עוצמת הפגיעה עד שלב מאוחר יחסית בשהותן במקום.

 

"התגובה הראשונית של פקיד הקבלה, עוד לפני שהתובעות אמרו משהו", סיפר עורך הדין, "היתה: 'אתן לא צריכות להגיד דבר. פשפשים'. זה מוכיח כי המלון היה מודע למצב". 

  

התביעה הוגשה לבית המשפט העליון בניו יורק. נציגי המלון לא נענו לבקשת התגובה של סוכנות רויטרס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חדר במלון. פשפשים ינקים
המלון. פקיד הקבלה ידע
מומלצים