שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אף אחד לא לימד אותי איך לנאוף

  כשנכנסתי לעולם הלא חוקי לא ידעתי על המקומות המיוחדים והצימרים, לא ידעתי מה עושים כשחוזרים הביתה. מובן שמגיעים בלי סימנים וריחות זרים, אבל האם מסתערים על החוקית בחיבוקים ונישוקים? האם מתחילים להביא הביתה רעיונות חדשים שלמדתי בשדה הקרב?

  אף אחד לא לימד אותי להיות אבא, אף אחד לא לימד אותי לרקוד, אף אחד לא לימד אותי איך להתחיל או לסיים עם בחורות ואף אחד גם לא לימד אותי לזיין. באסה שדווקא את הדברים העיקריים שבחיים למדתי לבד (נהיגה לא נחשב).

   

  אילו היה מי שילמד אותי הייתי יכול לקצר תהליכים, למנוע דילמות, לחסוך שעות שינה, ובטח שהמון כאבי לב מיותרים שבעזרת מילה נכונה בזמן הנכון ומהאדם הנכון היו מרגיעים ומכוונים.

   

  אבא שלי חסך מעצמו את "שיחת הגברים" הנודעת, וכשהייתי בגיל 14 או משהו כזה שם לי לוח שנה עם בחורות חשופות חזה על שולחן הספרייה וזרק לי לפני שיצא מהחדר: "זה בשביל שיתפתח לך הדמיון". מה שהוא לא ידע זה שהדמיון שלי היה מפותח כבר מקודם, ומאז רק המשיך להתפתח.

   

  יש מין סוג של כיף ללמוד ולהתפתח לבד, אבל אם הייתי מסוג אלה שיש להם את זה, הייתי הולך ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ולא לוקח מורה פרטי. אף פעם לא אהבתי ללמוד, בטח שלא נושאים שאבד עליהם הכלח. אבל מה לעשות שהמציאות חזקה מהכל ואם אין אני לי מי לי?

   

  אז למדתי על בשרי את כל מה שצריך ואני עדיין ממשיך ללמוד, אם כי בדרך כבר פגשתי כמה וכמה מורי דרך שעזרו וכיוונו ונתנו את הפוש. 

   

  מאיפה לשלוח לה סמס? מהשירותים? מהאמבטיה?

   

  כך, למשל, כשנכנסתי לעולם הלא חוקי (שמתם לב שכל הדברים הכי מגניבים בעולם הם לא חוקיים?) לא ידעתי מה לעשות. ואל תגחכו שם, בנושא הספציפי ידעתי גם ידעתי, הכוונה היא הלוגיסטיקה: לא ידעתי על המקומות המיוחדים והצימרים, כלומר ידעתי אבל לא ידעתי את מי שואלים איך להגיע, אז נמאס לי וארגנתי לי חבר רווק שהשאיל לי את הדירה המשוכללת שלו בין מפגש אחד במושב האחורי למשנהו.

   

  לא ידעתי למשל מה עושים כשחוזרים הביתה. מובן שמגיעים בלי סימנים וריחות זרים, אבל האם מסתערים על החוקית בחיבוקים ונישוקים? האם מתחילים להביא הביתה רעיונות חדשים שלמדתי בשדה הקרב?

   

  מאיפה לשלוח לה סמס? מהשירותים? מהאמבטיה? להוריד את הזבל פעמיים ביום? שלוש? אולי אקנה כלב ואוכל לרדת איתו וכך לגנוב כמה דקות שיחה?

   

  עם הזמן הפכתי למכונה משוכללת של סקס, שקרים ו-ווידאו (אבל רק בהקשר של צפייה בסרטים. לא הספקנו לצלם את עצמנו ).  

   

  עם הזמן הבנתי שכדי לשרוד במים החמימים האלו חייבים להבחין בין סקס לרגש. דבר קשה כשלעצמו ככל שהקשר נמשך וככל שמגלים שהחיבור עם הלא חוקית הוא חיבור מנצח.

   

  למדתי על בשרי להתמודד עם פרידות, בעיקר כשהן לא באות ממני.

   

  למדתי להזדיין בסבלנות ולא לחשוב אפילו לארוב לה ליד העבודה או בחדר המדרגות.

   

  למדתי שלפעמים כל אחד צריך וחייב את הספייס שלו, ולמדתי שאם אני אמשיך ואתעסק בזה כל היום אני אאבד את הקשר עם כל חבריי, מכריי ותחביביי.

   

  בין לבין גם קראתי בבלוג הנחשב של ויקטוריה את עשרת הכללים לבוגד הפוטנציאלי, והכי אהבתי את העשירי שדיבר על כך שבקשר כזה צריך להשתולל, ליהנות, לצלול, להמריא, ועוד כהנה וכהנה כללים ועצות מדהימות שעזרו לי ליישר קו עם עצמי ולדעת שלא המצאתי כאן שום דבר.

   

  כדי להתגבר על הלא חוקית הראשונה חייבים לא חוקית שנייה

   

  בהמשך למדתי שאין ברירה, וכדי להתגבר על הלא חוקית הראשונה חייבים לא חוקית שנייה, וכך מצאתי את עצמי עם מאהבת נוספת ונפלאה לא פחות, שכדי להתגבר עליה... נו תבינו בעצמכם. 

   

  בלי משים לב הפכתי לסדרתי, אבל הבנתי שכמו שאני כזה, גם זו שאני מכיר היא כזו, וכמו שאני מחפש להתגבר כך, מחפשים להתגבר איתי, ולפעמים זה מצליח ולפעמים זה לא.

   

  למדתי גם שאין שום קשר לכך שאנחנו נשואים. כדי להתגבר על הלא חוקית לא מספיק בכלל להתרפק על החוקית, וכדי להרגיש שוב שווה, נחשק ומתוק אני חייב, אבל חייב, מישהי חדשה שתעשה לי את זה ותוציא אותי מההיא - שכנראה גם מתגברת עלי כשהיא רכובה על אחר.

   

  ובכלל נדהמתי לראות את הנאמנות הגבוהה שכולם מפגינים ללא חוקי שלהם, בעוד שאת החוקי עצמו לא סופרים בכלל. הרי אם כולם בוגדים עם כולם, א כביכול על הנייר כולם מותרים לכולם, וכולם יכולים עם כולם. אבל נראה שהדחף שהביא אותנו להתחתן לפני ככה וככה שנים, הוא אותו דחף שמניע אותנו לדבוק באותו לא חוקי. כי בעצם מה שאנחנו רוצים זה למצוא את הרוגע והביטחון, ואז אנחנו נכנסים למעין מערכת יחסים חדשה ובונים עם הלא חוקי עולם חדש, שמבוסס גם על - כן, נאמנות. אנטיתזה ענקית לסוג הקשר ולנסיבות שהביאונו עד הלום.

   

   

  שאלון: איך לדעת אם בן הזוג בוגד פוטנציאלי?

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  עם הזמן למדתי להבחין בין סקס לרגש
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים