שתף קטע נבחר

למעלה מ-12 אלף נשים נרשמו למלכת המדבר

ההרשמה למסע 2006 הסתיימה. בימים הקרובים יקבלו 1,500 מבין הנרשמות הודעה על עלייתן לשלב המיונים הבא שיתקיים בעוד כחודש. רק 576 מתוכן ישתתפו במסעות הנשיים-אתגריים לחופי הים השחור. ynet ממשיך לעקוב

הסתיימה ההרשמה למסע מלכת המדבר לשנת 2006. "החברה הגאוגרפית", מארגנת הפרויקט, מדווחת כי מעל 12 אלף פניות של נשים המעוניינות להצטרף למסע התקבלו בשבועות האחרונים. רק 1,500 נשים מבין כל הנרשמות יעברו לשלב המיונים הבא. בימים הקרובים תקבל כל אחת מהנרשמות הודעה אישית לביתה ובה הכרעת צוות השיפוט בעניינה.

 

בראשית חודש אפריל יתקיימו ימי המיונים, בהם יוזמנו להשתף 1,500 נשים נבחרות. כל אחד מימי המיונים יכלול מבחנים פיזיים, ראיונות אישים ושאלון סוציומטרי. לאחר ימי המיונים ייקבע מיהן 576 המאושרות שיתמודדו בתחרות.  

 

מהחברה הגאוגרפית נמסר גיל הנרשמות הממוצע הוא 36, וכי הנרשמת הצעירה ביותר הינה בת 21 והמבוגרת ביותר בת 70 (בשנה שעברה יצאה למסע מתחרה בת 71). עוד נמסר, כי הצוות שמיין את טפסי הנרשמות עשה מאמץ לבחור נציגות מכל שכבות הגילאים ומקשת רחבה של מקצועות, עיסוקים ומצבים משפחתיים. צוות המיון הורכב מנשים ממנהלת מסע מלכת המדבר וממשתתפות עבר במסעות.   

 

מסע מלכת המדבר יתנהל השנה בין הים השחור ליבשת השחורה. התחרות בין הצוותים השונים, אשר יצלחו את המיונים שייערכו בארץ, תתקיים לחופי הים השחור שבטורקיה. 12 הצוותים שינצחו בכל אחד מהמקצים ישתתפו, ללא תשלום נוסף, במסע אתגרי באוגנדה, שם יציינו 30 שנה ל"מבצע אנטבה". המסע הכל-נשי נערך זו השנה השמינית ברציפות.

 

כבשנים קודמות, גם השנה מלווה ynet, את המסע לכל אורכו, החל משלב ההרשמה והמיונים, דרך המסעות בטורקיה ועד ועד לטקס ההכתרה באוגנדה. כאן תוכלו למצוא את כל המידע, לגלות בקרוב את תוצאות המיונים ולהתעדכן בכל החדשות. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דיצה בן משה
הודעות אישיות נשלחו לנרשמות
צילום: דיצה בן משה
השלב הבא: ימי מיונים
צילום: שי בן גיאט
מומלצים