שתף קטע נבחר

מרזל: קדימה? בוגדים; אבנרי? לעשות בו סיכול ממוקד

בכנס בחירות ברמלה, יו"ר מפלגת חזית יהודית לאומית נתן דרור ללשונו, ונראה שעבר את הגבול הדק בין תעמולת בחירות להסתה. אחרי שתקף בעבר את אולמרט, חברי הקיבוצים שנפגעו משפעת העופות ואת לינור אברג'יל - הוא מסית נגד פעיל השמאל אורי אבנרי ומכנה את חברי קדימה "בוגדים"

יו"ר מפלגת חזית יהודית לאומית, ברוך מרזל, לא סותם את הפה. היום (ב') הוא אמר בכנס בחירות ברמלה כי "אנשי קדימה וכל מי שמבקש לגרש יהודים מארץ ישראל, עושה מעשה נבלה". "הם פושעים ובוגדים. גירוש יהודים הוא בגידה ואין לשכוח זאת", הוסיף מרזל.

 

 

מרזל, שירה לכל הכיוונים בפני עשרות מתומכיו, קרא לממשלה "לעשות סיכול ממוקד באורי אבנרי ובמשתפי הפעולה מהשמאל". לדבריו, הוא אופטימי שמפלגתו תעבור את אחוז החסימה בבחירות לכנסת.

 

מרזל גם יצא בכנס נגד בית המשפט העליון: "יש כאן שלטון של חונטות, שלטון של כנופיות בשיתוף בית המשפט העליון, הפרקליטות והצבא. האנשים הללו חושבים אותו הדבר, פוסקים אותו דבר ומצביעים אותו דבר. אני בטוח שאם היו שמים קלפי בבית המשפט העליון, אחמד טיבי היה ראש הממשלה ושינוי או מרצ היו המפלגות הגדולות".

דבר השמאל
כהנא ניצח / שולמית אלוני
לא רק מרזל מטיף לטיהור אתני; הרשימות של בני אלון וליברמן גזעניות לא פחות. מולם אסור לבזבז את הקול על מפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה. גם כך הדמוקרטיה הישראלית הופכת לאתנוקרטיה יהודית, ולא ירחק היום בו השואה והאנטישמיות יפסיקו לטשטש את הביקורת
לכתבה המלאה

 

מזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, אמר בתגובה לאמירות כי : "מרזל עושה הכל על מנת למשוך תשומת לב ולקבל כותרת". לדבריו, "על היועץ המשפטי לממשלה לבדוק האם בהתבטאויותיו יש עבירה פלילית בחשד להסתה. על מרזל לזכור שאת החסינות ניתן לקבל רק לאחר שנבחרים לכנסת ולא לפני הבחירות".

 

במוצאי שבת המשיך מרזל במסע ההאשמות, רק שהקורבן הפעם היו תושבי עין השלושה שבדרום: "קיבלתם עונש משמיים, עכשיו תצטרכו לבקש סליחה מתושבי גוש קטיף", אמר מרזל לתושבי דרום הארץ, שבמשקיהם התגלה בסוף השבוע נגיף שפעת העופות. מרזל כתב לאנשי קיבוץ עין השלושה: "אני לא שמח לאיד. אבל יש דין ויש דיין".

 

הוא אף ניבא את עתידם של מגדלי העופות. "עכשיו הם יחכו לפיצויים, ופקידי הממשלה יתעללו בהם וייקח להם זמן לקבל את הפיצויים. אז אולי הם יבינו, ותהיה להם קצת סימפטיה לאותם מגורשים שמחכים לכספי הפיצויים שלהם".

 

מרזל עלה לכותרות בתחילת החודש כאשר קרא למלכת היופי בדימוס, לינור אברג'יל, שלא להתחתן עם כוכב מכבי תל אביב בעבר (ושחקן אינדיאנה ב-NBA), הליטאי שרונאס יאסיקביצ'יוס. במכתב ששלח אל הכלה לעתיד אף הציע לה מרזל ליצור איתו קשר, כדי שישמש לה אוזן קשבת וכדי שאם תרגיש צורך, תוכל להתייעץ עמו לפני שתעבור את נקודת האל-חזור.

 

בתחילת מערכת הבחירות, פירסמה מפלגתו של מרזל את תמונותיהם של אהוד אולמרט, בנימין נתניהו ועמיר פרץ במנשרים שהופצו ברחבי הארץ כשעל ראשיהם כאפיה, עם הכיתוב: "מצא את ההבדלים". מרזל הסביר כי "אחרי ששמענו את המצע המדיני של העבודה והליכוד נוכחנו לדעת שמדובר באותה גברת בשינוי אדרת. אולמרט, נתניהו ופרץ מסוכנים לישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודי ועקנין
מעשה נבלה. מרזל
צילום: דודי ועקנין
צילום: גבי מנשה
אורי אבנרי
צילום: גבי מנשה
מומלצים