שתף קטע נבחר

20 עצות שימושיות כדי להגיע לים השחור

1,500 נשים ישתתפו בשבוע הבא בימי המיונים עמוסי הפעילות של "מלכת המדבר". סו מיוסט, מלכה ממסע 2005, מציידת את המתמודדות באביזרים, מחוות, טריקים וביטויים שיעזרו להן להתברג אל בין 576 המאושרות

1. צרחה: שאגות מתקבלות בברכה. הרי לשם כך עשית את כל הדרך. הזימון למיונים בידך. רגע, רגע, לא לשבור שום דבר מרוב התלהבות, את עדיין צריכה לנצח כשני שליש מאלו שקבלו מכתבים זהים.

 

2. צנתר: באמצעותו מחדירים ישירות למחזור הדם כל שבב אינפורמציה שניתן למצוא באתר "מלכת המדבר". כל פיסת מידע המצויה שם

חיונית. משרת מלכה זהה לכל משרה נחשקת אחרת. כבדי את המעמד. מערכת יחסים מוצלחת דורשת הכרות והשקעה הדדית.

 

3. דיאטה: זה ממש, אבל ממש לא הזמן. אנו מקבלים אותך כמו שאת ואנו צריכים אותך בפוקוס מלא. זה לא הזמן לשנות סדרי בראשית ולהכניס עצמך למשטרים שגוזלים אנרגיות. חכי, ממילא בימים הראשונים של המסע בקושי תאכלי מרוב התרגשות.

 

4. אמבטיה: מחר המיונים. צריך להירגע. עשי סידורים אחרונים כולל גבות, שפם, שחי ומפשעה. כנסי לאמבטיה מרגיעה עם כוס יין אדום ורכזי כוחותיך. לכי תדעי מה יבקשו ממך לעשות מחר.

 

5. סקס: זה תמיד טוב, גם ערב לפני. לנשים אין מניירות של כדורגלנים. אותנו סקס תמיד מספק, עושה טוב לעור וגורם לנו להילה טווסית.

 

6. קונסילר וסרום: נכון שלא ישנת כל הלילה מרוב התרגשות? רצו לך בראש משפטים כמו מה התכונות הטובות והפחות טובות שלך? עכשיו, שפרי הופעתך ורענני את פנייך. אנא, חולצות בטן קצרצרות, חוטיני בג'ינס נמוך נמוך ופלטפורמות ממש לא מתאימים ליום המיונים. לכי על הלוק של נוחות ופאסון.

 

7. קפה וסיגריה: קבלי עצה ממעשנת: אני יודעת, את בלחץ, רק שהקומבינציה הזאת, של לחץ וסיגריה, מוציאה

ריח, איך לומר, מסריח. אף אחת, לא אוהבת שריחות חירייה ננשפים בפניה. תשמרי את ההנאה האוראלית הזו לסוף היום.

 

8. חררר, רפ, רפ: אסרטיביות והחלטיות מהולות ברוח מנהיגות ממש טובות ליהודים, אבל את צריכה לזכור: לא נובחים ולא מפחידים אף אחת, בייחוד לא את הבוחנות. שחקי אותה, ותני את התחושה שבטוח במחיצתך ושניתן לסמוך עליך.

 

9. אטמים: מצטערים, אבל זאת בדיוק השעה להפטר מאטמי האוזניים. זכרי, להקשיב זה כח, הרבה כח. רק אם תקשיבי תוכלי לדעת להיכן נושבות הרוחות.

 

10. סחתיין: מילה טובה ופרגון מראים שיש לך מספיק בטחון עצמי. חייכי ותני מילה טובה.

 

11. מסקינגטייפ: כלי חשוב ושימושי מאוד. ההתרגשות והרצון למצוא חן עלולים לגרום למעידות – הבוחנות רואות הכל! אם את בחוסר שליטה ולו קל, קחי גלגל הצלה, שימי מסקינגטייפ על הפה ותבלעי את השטויות.

 

12. אין לה את זה: זה משפט שלא משתמשים בו בשום פנים ואופן כדי להסביר מדוע את פוסלת מי מחברות הקבוצה. הגעת עד כאן, תהיי קצת יותר יצירתית. אולי בכל זאת יש לה משהו שאת לא הצלחת לראות.

 

13. משקפת: זה הזמן לאתר את הבנות שהיית מייחלת שיתקבלו למסעות. בחרי אותן בקפידה. אחר כך אי אפשר להתחרט.

 

14. קמע: את בדרך הביתה. עכשיו הכל בידי שמיים ובידי הבוחנות. קצת אמונה.

 

15. ירוקים: כן, זה הצבע האהוב של הכסף. בלעדיו לא תוכלי לראות עוד 3 בנות בג'יפ אחד על פסגה מדהימה בטורקיה.

 

16. חזייה: בשביל התמיכה כמובן. אם את חיה בזוגיות מכל סוג, ודאי שבן/בת הזוג מוכנים נפשית לשינויים

הצפויים (שגם את טרם יודעת מה הם). אם את חיה בגפך, גייסי את כל מכרייך לטובת תורנות השקיית עציצים, טיפול בחתול וריקון תיבת הדואר האלקטרוני.

 

17. כדור: הגעת לשעת ההמתנה. נכון, ההמתנה אכזרית, קשה ומורטת עצבים, אז כדאי שתחזיקי משהו ביד להרוג בו את שעמומך. אנחנו לא רוצים למצוא אותך בסיטואציה מביכה כדוגמת גירוד קירות או חיטוט באף.

 

כבר ביקרת ב- Ynet בשעה האחרונה? אלוהים, נו מתי הן מפרסמות את הרשימה. קצת סבלנות. גם זה יגיע, גייסי שליטה עצמית ואל תעזבי את הקמע.

 

18. ממחטה: נגבי את דמעות השמחה, האושר והגיל, וגם את הנזלת. חזרי ותני תוקף לסעיפים 15 ו- 16.

 

אם סעיף הממחטה לא עזר, אני מצטערים, באמת שאנו מצטערים. פשוט, היו שם כל כך הרבה בנות וכולן טובות. אנא עברי לסעיף 20.

 

19. תקווה: רשימת ההמתנה מורכבת מבנות נהדרות שפשוט לא היה מקום להכניסן בסעיף 19. האמיני לי, יש עדיין תקווה. את עשויה לקבל שיחת טלפון. מהעבר השני של הקו ישמע קולה המרגיע של יפעת יגר, מנהלת הפרויקט. תאמיני לה, היא יודעת על מה היא מדברת. יש תקווה ברשימת ההמתנה.

 

20. מחר: מילה לכל שאר הבנות - מחר יום חדש. נכון, זה לא נראה כך כרגע. אבל בחיים כמו בחיים, לא תמיד חלומות מתגשמים בימים שרוצים. מחר יכול להיות היום שלך.

 

ימי המיונים למסע "מלכת המדבר" יתקיימו בשבוע הבא (3-6 באפריל). אם הוזמנת אליהם ועדיין לא שלחת את הטפסים - אנא הזדרזי לעשות זאת. שאלות הנוגעות למיונים אפשר להפנות לאימייל malka@geotours.com

 

סו מיוסט היא "מלכת מדבר" מהמסע לקרפטים, 2005

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דיצה בן משה
השאירי את הפלטפורמות בבית
צילום: דיצה בן משה
חייכי ותני מילה טובה
צילום: אסנת קרסננסקי
אסרטיביות והחלטיות זה טוב
צילום: אסנת קרסננסקי
מומלצים