שתף קטע נבחר

אלירן עטר מבני יהודה יבלה את החג במעצר

לפי החשד, השחקן ושניים מחבריו חטפו וגנבו במהלך הלילה האחרון לפחות שלושה תיקים: האחד מהולכת רגל תל אביבית, השני מזונה בר"ג והשלישי בפאב בת"א. מעצרו של עטר הוארך עד יום שישי, השחקן נשמע אומר לעורך דינו: "איך הגעתי לדבר הזה"

שחקנה של בני יהודה, אלירן עטר, נעצר לפנות בוקר (ג') על ידי משטרת מרחב ירקון, ביחד עם שניים מחבריו, שאינם קשורים לעולם הכדורגל. החשד: במהלך הלילה האחרון השלושה חטפו וגנבו תיקים, לפחות בשלושה מקרים, מאנשים במחוז תל אביב.

 

הערב, אחרי שעטר וחבריו הובאו בפני שופט, הוארך מעצרו של שחקן בני יהודה עד יום שישי. שלושת המעורבים בפרשה חשודים בשלושה מעשי שוד ותקיפה, כאשר על גופתה של אחת הנשדדות גם נמצאו סימני חבלה. בנוסף, עטר גם מואשם בשיבוש הליכי חקירה, לאחר שלכאורה החליף במושב הנהג את חברו, שנהג ברכב כשזה נעצר על ידי המשטרה. 

 

צפו באלירן עטר בבית המשפט (צילום: יועד כהן)

עורך דינו של אלירן עטר, ששי גז, ביקש לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים אצל מנכ"ל הקבוצה משה דמאיו - גם בגלל שמחר ערב פסח, אך השופט דחה את הבקשה ואמר שראיות המשטרה אינן מאפשרות לשחררו. משמעות ההחלטה היא שבזמן ליל הסדר, עטר ישהה במעצר.

 

בני יהודה: "אם שחקן עבר עבירה, הוא יעמוד מול החוק"

 

בבני יהודה קיבלו בצורה קשה את החלטת בית המשפט על הארכת מעצרו של אלירן עטר. בקבוצה קיוו כי השחקן ישוחרר למעצר אצל מנכ"ל הקבוצה, משה דמאיו, אולם לאחר שהבינו מדברי השופט שמדובר בחשדות מבוססים ובמקרים חמורים מכפי שחשבו, החליטו בקבוצה להוציא הודעה רשמית ואסרו על כל השחקנים ועל חברי המועדון להתראיין בנושא.

 

"אלירן הוא שחקן מחלקת הנוער, ביקשנו את עזרתו של עו"ד ששי גז בהגנתו, על מנת לתת לו סיוע מיידי. מעבר לאמור, אין לאגודת בני יהודה כל עניין נוסף במקרה. אם חלילה אחד משחקניה עבר עבירה, הוא יצטרך לעמוד מול שלטון החוק", נכתב בהודעת הקבוצה.


אלירן עטר (רוכן ומכוסה בכובע). "איך הגעתי לזה"  (צילום: יועד כהן)

 

בדיון עצמו נראה עטר מבולבל ונבוך, השחקן ניסה לכסות את פניו בעזרת מעיל וכובע, אולם לאחר דקות ספורות, כשהבין כי שמו פורסם בכלי התקשורת, הוא ויתר על העניין. במהלך השיחה עם עורך דינו בתוך אולם בית המשפט, שאל השחקן: "איך הגעתי לדבר הזה"?

 

אחת הנשדדות זיהתה את מספר הרכב ודיווחה למשטרה

 

סמוך ל-1:30 בלילה חטפו שלושת החשודים תיק מתושבת תל אביב, שהלכה בשדרות נורדאו, ונמלטו מהמקום ברכב. האישה, שזיהתה את מספר הרכב, דיווחה על כך למשטרה וכעבור זמן קצר הצליחו שוטרי משטרת גלילות לאתר את הרכב, בסמוך למחלף הסירה בהרצליה.

 

בחיפוש ברכב מצאו השוטרים רכוש החשוד כגנוב ועצרו את שלושת יושביו, עטר היה אחד מהם. השוטרים העבירו את החשודים לחקירה במשטרת מרחב ירקון, ממנה עלה כי הם היו מעורבים בשני אירועים של חטיפות תיקים, האחד בתל אביב והשני מיצאנית באיזור הבורסה ברמת גן. ואם לא די בכך, תיק נוסף שנמצא ברשותם נגנב מספר שעות קודם לכן, מפאב בתל אביב.

 

חקירתם של השלושה נמשכה במהלך היום, ובערב הובא עטר להארכת מעצר בפני שופט. המשטרה תבקש גם ולבדוק האם השלושה מעורבים במקרים נוספים של חטיפות תיקים.

 

בבני יהודה קיימת אי ודאות לגבי הטיפול בעטר, אם אכן ימצא אשם. מנכ"ל הקבוצה, משה דמאיו והדוברת רונית אשכנזי הגיעו לתחנת המשטרה וקיבלו דיווח מהחוקרים על המקרה. מבני יהודה נמסר: "הנושא כרגע בטיפול המשטרה. השחקן קרוב לליבנו ונסייע לו בטוב וברע".


פורסם לראשונה 11/04/2006 13:08

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים