שתף קטע נבחר

מלכות המדבר החדשות: צוות שש

הן בכלל יצאו למסע הזה רק בשביל המסע ובשביל עצמן, וממש לא כדי לצאת עם כתר על הראש. הן גם לא ציפו שכל כך הרבה משתתפות יבחרו דווקא בהן, הרי את תוצאות המשימה הצוותית שלהן אף אחת עוד לא ראתה. דפנה, סיגל, ג'ולי ושרי עדיין בהלם. בקרוב הן יחזרו, יחד עם שאר נסיכות הנילוס, למציאות

ארבע המלכות האמיצות שהורידו אותי בגשם הסוחף ובבוץ החלקלק, על פי התהום, והביאו אותי (ואותן) למקום מבטחים, ארבע המלכות שדאגו לשגר, באמצע הלילה או לפני זריחת השמש, את הכתבות האלה, ארבע המלכות שיודעות את כל המילים של כל השירים, ארבע המלכות שלא מפסיקות לצחוק - הן הזוכות הגדולות במסע מלכת המדבר לאוגנדה.   


צוות אינטרנט. הוד מעלתן, בשבילכם (צילומים: איה בן-עזרי)

 

קוראים להן דפנה קמר, סיגל לאור, ג'ולי עוז ושרי פורת (שכל כך מבקשת למסור את אהבתה לפורת בעלה, ולמלכה טרייה, הרי, אי אפשר לסרב). הן בנות 40, 41, 42 ו-43 בהתאמה. שלוש מהן ירושלמיות והרביעית בכלל מפלמחים. יש להן (אם סופרים את כולם ביחד) 12 ילדים, וגם ארבעה בעלים, שנתנו תמיכה לאורך כל הדרך, אבל אף אחת מהמלכות הטריות לא יודעת אם הם ימשיכו לפרגן ולהתפעל אחרי שיקראו את הכתבה, ויבינו שהמסע הזה ממש עוד לא נגמר.

 

כלומר נגמר לעכשיו, אבל יחזור בגדול בשנה הבאה (הצוות המנצח במסע מלכת המדבר זוכה להשתתף גם במסע הבא). למען האמת, ברגע זה, אחרי שבוע כל כך מאומץ, הן לא ממש בטוחות שמתחשק גם להן לצאת לעוד מסע כזה. "אולי, כנראה, בטח, בעוד שנה שוב יהיה לנו כוח", הן מנסות לשכנע את עצמן.

 

המהפך

ההכרזה הגיעה לאחר מעין מסיבת סיום ארוכה אל תוך הלילה. המלכות כבר די עייפות. בבוקר הן עוד הספיקו לעסוק, במשך שעות ארוכות, בראפטינג סוער על הנילוס, בהתהפכות תוך סלטה באוויר במפלים הסוערים, בבליעה בלתי רצונית של כמות נכבדה ממי היאור, ובמחשבה על כך שאם אלו הם רגעי חייהן האחרונים הרי הם לפחות יפים ומיוחדים.  


מים סוערים חודרים עמוק

 

שרי, דפנה, סיגל וג'ולי לא ציפו לשום זכייה. ממש לא ציפו. הבעת התדהמה על פניהן ברגע ההכרזה היתה ברורה וחד- משמעית. אחת מהן נותרה חיוורת למשך שעה ארוכה. הן הרי דיברו ביניהן מתחילת המסע וסיכמו שהן באות כדי ליהנות, הן באות בשביל המסע הזה, בשביל עצמן, וממש לא כדי לצאת עם כתר על הראש. גם לא נראה להן שכל כך הרבה מהמשתתפות יבחרו דווקא בהן, ובנוסף על כך, התפקיד הצוותי שהוטל עליהן היה חשוב אך מאחורי הקלעים. הן היו צוות האינטרנט, ואת רוב העבודה הן עשו בזמן שאף אחת לא ראתה.

 

ולאן ייסעו המלכות הטריות במלאת שנה להכתרתן? עדיין לא ידוע. אבל ידוע שזה לא יהיה מסע קל, זה לא יהיה מסע למקומות שאליהם אנשים נוסעים בדרך כלל לטיול משפחתי, זה לא יהיה נוח ומפנק, והן בוודאי שוב יצחקו, ישירו ויתגעגעו. רגע לפני שהמסע הזה נגמר, אחרי השבוע שעברתי במחיצתן, ההבטחה הזאת נראית לי כמו מתנה גדולה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איה בן-עזרי
להתראות בקרוב
צילום: איה בן-עזרי
מומלצים