שתף קטע נבחר

הכתם של ארומה: מנסה להתנער מסהר שפע

בעלי ארומה ישראל כינסו מסיבת עיתונאים דחופה ובה התנערו מדברי של סהר שפע, מבעלי ארומה ת"א, נגד מתאמת שירות לקוחות בסוכנות מרצדס. הם הודיעו כי בכוונתם להוציא את שפע מבעלות בחברה ולתבוע אותו על 20 מיליון שקל עקב פגיעה בתדמית החברה

ארומה מנסה להתנער מהכתם. בעקבות החלטת בית המשפט כי סהר שפע, מבעלי רשת ארומה תל אביב, יפצה אשה שהעליב, כינסו בעלי ארומה ישראל מסיבת עיתונאים והודיעו שבכוונתם להוציא את שפע מבעלות בחברה, עקב פגיעה בתדמית החברה.

 

בית המשפט קבע כי בדבריו של שפע למלכה שלו, מתאמת שירות לקוחות בסוכנות מרצדס, "את אישה שחורה ונחותה, את מטומטמת, את אפס, ואני מרוויח 800 דולר לדקה", יש לשון הרע (ראה מסגרת).

 

במסיבת עיתונאים דחופה שקיימו היום השותפים - נועם ברמן, ירון ירקוני ואבי שחר - הם הודיעו כי בכוונתם להוציא את שפע מבעלות בחברה ולתבוע אותו על 20 מיליון שקל עקב פגיעה בתדמית החברה. השותפים הודיעו כי בכוונתם להפריד בין סער למותג ארומה.

 

למרות ההצהרות על כוונה להתנער משפע, נראה כי החברה תתקשה להדיחו, בשל היותו הבעלים של סניפי ארומה בתל אביב. לשאלה כיצד הם מתכוונים לבצע את הדחה, ענו בעלי ארומה ישראל כי הם בודקים את הנושא מבחינה משפטית.

 

בעצם, הצהירו הבעלים כי כל מטרת מסיבת העיתונאים להתנצל בפני הצרכנים ולהבהיר להם שאין לחברה הארצית כל קשר לסהר שפע. כזכור, החלטת בית המשפט גררה חרם צרכנים נגד ארומה.

 

לדברי אבי שחר "בארבע השנים האחרונות חווינו צמיחה של הרשת והבאנו לציבור הישראלי את ארומה כחברה בגובה העיניים בצורה הפשוטה ביותר. בעקבות הפרסומים האחרונים

נקלענו למחול שדים. שם הרשת קושר לגזענות ושמה של ארומה נפגע. חברת ארומה מגנה בתוקף את האמירות המחפירות של סער, שלא משקפות את עמדתה של ארומה ושל השותפים בה".

 

מנכ"ל רשת ארומה תל אביב, גלי שפע אומר בתגובה לדברים: "ארומה ישראל מנסה לעשות שימוש ציני באירוע מצער שאינו קשור להתנהלות רשת ארומה תל אביב או זכייניה. בעלי ארומה ישראל מנסים להלך אימים על בעלי ארומה תל אביב במטרה לנסות ולממש את תוכניתם הישנה להשתלט על הרשת. הרשת אינה עומדת למכירה. נדע להתמודד עם האירוע המצער ברוח הערכים המאפיינים את הרשת. ארומה תל אביב תנהל שיח ישיר עם לקוחותיה ודוחה את המהלכים הציניים מצד מתחרה עסקי לניצול האירוע."

 

 

עורך הדין של מלכה שליו, אסף שרעף, מוסר בתגובה: "הגברת שליו עדיין מתקשה להתאושש מהטרואמה שפקדה אותה בשל דבריו הקשים של סהר שפע, אשר נאמרו נגדה. אין ספק, כי מדובר בפסק דין תקדימי, בו קובע ביהמ"ש בצורה הברורה ביותר, כי כבודו של אדם וזכותו לשם טוב עומדים מעל כל אינטרס אחר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עומר הכהן
ארומה. להתנער מהכתם
צילום: עומר הכהן
מומלצים