שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  א.ב. יהושע ברשימות 100 הספרים הטובים בארה"ב

  ספרו של א.ב יהושע, "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש", נכלל ברשימות הספרים הטובים של השנה החולפת של "הפבלישרס וויקלי" ו"הניו יורק טיימס"

  ספרו של א.ב יהושע, "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש", נבחר על ידי המגזין האמריקני Publisher's weekly כאחד מ-15 ספרי העלילה הטובים לשנת 2006. הספר יצא לאור באנגלית בהוצאת Harcourt בתחילת השנה בתרגומו של הלל הלקין תחת השם "A Woman in Jerusalem" וזכה לביקורות משבחות. כמו כן נכלל הספר ברשימת 100 הספרים הראויים לציון של השנה של הניו יורק טיימס.

   

  זהו הספר הישראלי היחיד הנמצא ברשימה שפרסם ה-"Publisher's weekly", הכוללת לצד ספרי עלילה גם שירה, מדע בדיוני ואימה, ספרי קומיקס, ספרים עיוניים וספרי ילדים. ספרים נוספים שמככבים בקטגורית ספרי העלילה הם: "גנבה" מאת פיטר קרי, "מלך השקרים" מאת ג'ון הארט, "מועדון האליבי" מאת פרנסין מתיוז, "סוף סיפור" מאת פיטר אברמס ו"הדרך" מאת קורמק מקרתי. "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש", מתחיל בפיגוע בו מוצאת את מותה אישה אלמונית שקצה חוט לזיהויה נמצא בתלוש משכורת שנמצא בין חפציה. במהלכו נע הסיפור בין אטימות ואדישות המערכת לבין תחושות המושפעים ממנה ונותנים ממשות לאנושיות.

   

  בחודש ינואר הקרוב ייצא לאור בהוצאת הספרייה החדשה ספרו החדש של א.ב. יהושע, "אש ידידותית", המתאר בפרקים מצטלבים את קורותיהם של בעל ואישה שנפרדו למשך ימי החנוכה לרגל נסיעתה של האישה לאפריקה לביקור תנחומים אצל גיסה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עטיפת הספר
  "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש"
  עטיפת הספר
  לאתר ההטבות
  מומלצים