שתף קטע נבחר

מפקד המחוז סיפר, ההורים פרצו בבכי

הוריה של תאיר, שמואל ואילנה, הוזמנו לפגישה עם מפקד המחוז ושם שמעו לראשונה על פיענוח הרצח של בתם. מפקד המחוז, שעזב את המפגש, אמר ל-ynet כי מדובר ב"רצח מטורף". אחיה של תאיר אותר בסמוך למקום שבו שוחזר הרצח, ולווה לתחנת המשטרה לאחר שקרוביו הביעו חשש שיפגע בחשוד ברצח

הוריה של תאיר ראדה, שנרצחה בקצרין לפני כשבועיים, קיבלו הערב (יום ג') את הבשורה על מה נשראה כפיענוח רצח בתם בשיחה עם מפקד המחוז הצפוני, דן רונן. סמוך לשעה 18:00, בשעה שהחשוד עצמו שיחזר את הרצח, נערכה במועצה המקומית קצרין פגישת עדכון בין מפקד המחוז ניצב דן רונן, לבין הוריה של תאיר, שמואל ואילנה.

 

עוד בנושא:

 

בפגישה השתתפו גם ראש מועצת קצרין, סמי ברלב, וראש מועצת רמת הגולן, אלי מלכה, כמו כן השתתפו בה קציני המשטרה שהיו ממונים על החקירה, בהם מפקד מרחב גליל, תנ"צ ניר מריאש, וראש היחידה המרכזית במרחב, סגן ניצב שמואל בוקר.

 

בפגישה, עדכן ניצב רונן את ההורים וראשי המועצות בפרטי החקירה, ובעובדה שהחשוד, רומן זדורוב, הודה ברצח בתם, ומשחזר את המעשה. ההורים פרצו בבכי, והתקשו להתאושש שעה ארוכה. כאשר עזב מפקד המחוז את המקום, הוא אמר ל-ynet כי מדובר ב"רצח מטורף". מהפגישה הוסעו ההורים לתחנת המשטרה בקצרין ומשם לביתם.

 

ל-ynet נודע הערב כי התפנית בחקירה שהביאה לפיענוח הפרשה, הייתה באמצעות תרגיל משטרתי. החשוד התוודה ככל הנראה על המעשים בפני גורם שלישי, ובין היתר חשף פרטים שרק הרוצח - לטענת המשטרה - יכול היה לדעת, כגון אופי הדקירות.

 

עוד נודע, כי קרובי משפחתה של תאיר ראדה פנו לצוותי המשטרה בקצרין, וביקשו מהם לפקח על שני אחיה של הנערה המנוחה. לדברי אותם בני משפחה, עלולים השניים לנסות ולנקום את מותה של אחותם בעת שהחשוד יובא לשחזור בבית הספר נופי גולן. אחד האחים אכן אותר במקום במהלך השחזור, ולווה אל תחנת המשטרה הסמוכה בידי כוח מתוגבר של שוטרי יס"מ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביהו שפירא
פרצו בבכי. הוריה של תאיר
צילום: אביהו שפירא
צילום: ודים דניאל
החשוד ברצח. קרובים התריעו מפגיעה בו
צילום: ודים דניאל
מומלצים