שתף קטע נבחר

בני יהודה: אלירן עטר הורשע ויבצע עבודות שירות

החלוץ המוכשר של הזהובים הורשע בסיוע לשוד וגניבה, נידון ל-6 חודשי מאסר בפועל שיומרו לעבודות שירות. דוברת בני יהודה: "נמשיך לתמוך בו, ולעטוף אותו באהבה"

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ה') שישה חודשי מאסר בפועל, שירוצו בעבודות שירות, על חלוץ בני יהודה, אלירן עטר. השחקן הורשע בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, סיוע לשוד וסיוע לגניבה על מעורבותו בסדרת מעשי שוד של תיקים מנשים באפריל השנה. עטר אף נקנס בסכום של 5,000 שקלים

 

עטר, יחד עם שני חבריו, שדדו תיקים של נשים במתחם נמל תל אביב, רחוב נורדאו ומתחם סיטי טאוור. שותפיו של עטר נידונו ל-15 חודשי מאסר בפועל ושנת מאסר בפועל.


עטר מרכין ראש בדיון לאחר מעצרו (צילום: יועד כהן)

 

דוברת בני יהודה, רונית אשכנזי מסרה: "אלירן עשה טעות והוא משלם עליה יום יום מאז אותו מעשה. בני יהודה עמדה לצידו לאורך כל הדרך ותמכה בו, מתוך ידיעה שמדובר בטעות שניתן ללמוד ממנה לקח לחיים בכלל, ולכדורגל בפרט. נמשיך לתמוך בו ולעטוף אותו באהבה".

 

הקשר מטה בטורינה, שנבדק במרפאתו של פרופסור מרטנס בבלגיה, הצטווה לנוח כשלושה שבועות ולעבור במקביל טיפול תקופתי כדי לרפא את פציעתו הארוכה. על פי מרטנס, רק אם בטורינה ינוח במשך שלושת השבועות הקרובים, הוא יוכל לשוב לפעילות מלאה ולהיפטר מהפציעה ומהכאבים הנלווים לה. המאמן ניצן שירזי יצטרך להחליט בקרוב אם להשאיר את בטורינה בקבוצה ולהמתין להחלמתו או לשחררו ולחפש לו מחליף.

 

בעקבות החלטתו של ראובן עובד לנתק קשר עם הסוכנים רוברטו בן שושן ואייל מלול, עשוי שירזי להשאיר את הקשר המוכשר בשכונת התקווה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יועד כהן
עבודות שירות. אלירן עטר
צילום: יועד כהן
מומלצים