שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גליקמן יתבע את בוראט?

  בואו נגיד שהוא מגלגל בראש את הרעיון. ויש לו קייס: סשה בארון-כהן חרש במהלך הסרט "בוראט" על ה"ווא ווא ווי ווא" שלו, עוד מימי 'זהו זה'. אפשר להוציא את בארון כהן מישראל, אבל אי אפשר להוציא את 'זהו זה' מהזכרון הקולקטיבי

  דובלה גליקמן שוקל להצטרף אל הרוב, ולהגיש תביעה נגד סשה בארון-כהן, או בוראט בשבילכם. כך פורסם אתמול (א') בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" (HOT).

   

  מסתבר שזה לא נגמר ב'בטיפול'. הראש היהודי שממציא פטנטים עבד יפה גם במקרה של סשה בארון-כהן, שעלה על פטנט גדול בסרט האחרון שלו, "בוראט". בארון-כהן, שאף אחד לא ישכח לו שפעם הוא גר בבת-ים (כמה חול כמה סשה), גילם את בוראט, שהוא בכלל דמות ממוצא קזאחי. את העובדה שהוא, בארון-כהן, לא מכיר מילה בקזאחית, הוא הסווה על ידי שימוש בשפה נידחת אחרת, עברית.

   

  אז חוץ מ"אחותך צולעת" ו"אני אקנה לך יד חדש", בארון-כהן גם עשה כבוד רב-פעמי ל"wa wa wee wa", שדבלה גליקמן ביצע - לפי מילים של ענת גוב - לראשונה בפרסומת של "דפי זהב". זה המשיך איתו ל'זהו-זה' ולתוכניות אחרות, והפך לסמל הקומי שלו. מישהו סיפר על בוראט לגליקמן, והעלה בפניו את האפשרות לתבוע לעצמו את הנתח בתור בעל זכויות היוצרים, או בקיצור, לתבוע.

   

  גליקמן, תראה לו מאיפה משתין הווא ווא?

   

  "אין לי מה להגיד על זה. זה לא סוד או משהו מיסתורי, אני לא רוצה סתם לנפח דברים ולהגיד דברים פומפוזיים, בלי שיש מה להגיד".

   

  נתראה בבית המשפט?

   

  "באו אלי אנשים ואמרו לי שיש לזה מקום, רק אז התחלתי לחשוב על זה, העניין של המשפט הוא דבר שעלה. לא ברור אם אכן יהיה כזה".

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סשה בארון כהן. ימשכן את האוסקר
  צילום: איי פי
  גליקמן. אולי יתבע. נראה
  צילום: יהונתן צור
  לאתר ההטבות
  מומלצים