שתף קטע נבחר

סוף סוף: אתר 144 עם מספרי הטלפון של כל חברות התקשורת

אתר המודיעין הטלפוני של בזק מאפשר מהיום (ד') לחפש מספרי טלפון של מנויים מכל חברות הטלפוניה והסלולרי בארץ ובחינם

אתר המודיעין של בזק, b144, שהושק לפני כחודש, שודרג, והחל מהיום (ד') ניתן לחפש בו מספרי טלפון של מנויי בזק, HOT, וארבע רשתות הסלולר בישראל. השירות ימשיך להינתן בחינם.

 

רשת הטלפוניה הפנים ארצית של 012, שקיבלה לאחרונה רישיון טרם התווספה לאתר, אך

בבזק מבטיחים כי גם מספרי הטלפון של מנויי 012 יוספו לאתר בעתיד.

 

האתר החדש של בזק הושק לאחר ארבע שנים בהן לא עודכן ולא תוחזק אתר המודיעין הישן. המצב השתנה רק לאחר שמשרד התקשורת התערב והורה לחברות הטלפוניה להקים מוקד מודיעין מאוחד - הן

במוקד טלפוני והן באינטרנט.

 

בזק השיקה את האתר בחודש פברואר, אך לא עמדה בדרישות משרד התקשורת - מאגר המידע כלל מספרי טלפון קוויים בלבד. מענה לחיפוש המשולב ניתן בצורת קישורים לחיפוש מנויים בחברות האחרות. האתר החלקי והמוגבל שהעלתה בשעתו בזק , ספג ביקורת קשה.

 

בתחילה, ניתן היה לחפש מנויים אך ורק בהכנסת שם של עיר באתר החדש. הגבלה זו הוסרה בשדרוג האחרון, אולי בעקבות הביקורת, וכעת ניתן לחפש מנויים על פי שם בלבד. עמוד התוצאות יכולל את מספרי הטלפון של אותו מנוי מכל הרשתות.

 

עם זאת, מגבלות אחרות של האתר לא שופרו והאתר לא נתמך במלואו בדפדפנים שאינם Internet Explorer, כך, ב-Firefox לא ניתן לעבור ללשונית החיפוש של מנויים פרטיים.

 

הצטרפתם כבר לניוזלטר של קטעי קישור? הירשמו באמצעות תיבת הרישום התכולה מימין ותקבלו את הקישורים הכי מעודכנים בדואר האלקטרוני

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים