שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ספורט 5 לייב ו-5 גולד - מעכשיו גם ב'הוט'
  בשורה לחובבי הספורט המנויים בחברת הכבלים. אחרי משא ומתן ארוך, ובעזרת ועדת הכלכלה של הכנסת, יהיו הערוצים החדשים זמינים לכולם. מנכ"ל 'הוט', דוד קמיניץ: "זה ניצחון לאוהדי הספורט. שמרנו על איכות הבסיס ועל כיסו של הצופה"

  חברת 'הוט' הודיעה אחר הצהריים (ד') כי החל ממחר יוכלו מנוייה לרכוש את הערוצים חמש פלוס לייב וחמש פלוס גולד. זאת לאחר משא ומתן ארוך ומתיש בין חברת הכבלים לבין ערוץ הספורט, ובסיוע ועדת הכלכלה של הכנסת. הערוצים החדשים יעלו החל ממחר ב'הוט' במבצע היכרות של 19.9 שקלים לחודש למשך חודשיים.

   

  עד עתה נמנעה חברת הכבלים להעלות את ערוצי הספורט החדשים, שעלו תחילה רק ב'יס'.  לטענת 'הוט', החברה נמנעה מלהעלות את ערוצי הספורט החדשים בשל החשש כי מהלך זה "יפגע באינטרס הציבורי של צופי ואוהדי הספורט כתוצאה מהעברת תכנים ששודרו עד היום בערוץ הספורט ובספורט חמש פלוס לערוצי הספורט החדשים.

   

  מ'הוט' נמסר, כי פריצת הדרך במגעים התאפשרה בעקבות הדיון שנערך לפני כשבועיים בוועדת הכלכלה של הכנסת בראשותו של ח"כ גלעד ארדן, בעניין ערוץ הספורט בחבילת הבסיס (ספורט 5). בסיכום הדיון הבטיחה הוועדה להיות "חלק אקטיבי בשמירת האינטרס הציבורי של צופי הספורט ועל תכני ערוץ הבסיס הניתן בחינם".

   

  בדיון, בו נטלו חלק בין היתר מנכ"ל 'הוט' דוד קמיניץ, מנכ"ל ערוץ הספורט אבי בר, ויו"ר מועצת הכבלים והלוויין נעמה הניג, הובהר כי מועצת הכבלים והלוויין התנתה את אישור העלאת שני הערוצים החדשים בהקשחת התנאים לערוץ הבסיס, ובכך למעשה ניתן ההכשר למהלך.

    

  במסגרת ההסכם, התחייב ערוץ הספורט לשמר את איכותם וגיוונם של התכנים הקיימים בערוץ הספורט ובחמש פלוס, ולהוסיף לערוצי 5+ לייב ו-5+ גולד תכנים חדשים אשר יעשירו את שידורי הספורט.  

  מנכ"ל HOT' דוד קמיניץ, אמר לאחר החתימה: "העלאת הערוצים הינה ניצחון לאוהדי הספורט, לאחר מאבק ממושך התחייב ערוץ הספורט לשמור על גיוונם ואיכותם של התכנים הקיימים בספורט 5 ובספורט 5+. שמרנו על איכות ערוצי הבסיס ועל כיסו של הצופה". בערוץ הספורט סירבו להגיב לידיעה.

   

  המשמעות המיידית של ההסכם היא על משחקה של בית"ר ירושלים מול פ.צ קופנהאגן בשבוע הבא, במסגרת השלב השני של מוקדמות ליגת האלופות. ערוץ הספורט הודיע כי המשחק ישודר בחמש פלוס לייב, וכעת יוכלו להזמין אותו גם מנויי 'הוט'.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ספורט 5 לייב ו-5 גולד - מעכשיו גם ב'הוט'"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים