שתף קטע נבחר

זירת הקניות

מפלגת הירוקים תתמודד על ראשות עיריית חיפה

לקראת הבחירות המוניציפליות בשנת 2008, המפלגה הודיעה שמועמד מטעמה ירוץ לראשות העיר. "באופן טבעי, תושבי חיפה והקריות הם אסם הקולות של התנועה הירוקה", הם מציינים

יו"ר מפלגת הירוקים פאר ויסנר הודיע היום (ג'), כי המפלגה תתמודד על ראשות עיריית חיפה בבחירות המוניציפליות ב-2008. בימים האחרונים נפגשו ויסנר וראשי הירוקים עם שמואל גלבהרט, סגן ראש עיריית חיפה המכהן, ועם פעילי סביבה מהעיר, כדי לבחון את האופן שבו יתמודדו בבחירות. ההכרזה מצטרפת להשקת סניף המפלגה ברמת-גן ביום ראשון האחרון, שאמור להיות תא ראשון מתוך כ-30 שיוקמו ביישובים בכל רחבי הארץ.

 

"מבחינה סביבתית, חיפה והקריות הם האזורים הבעייתיים ביותר במדינה, ולכן באופן טבעי הם אסם הקולות של התנועה הירוקה בישראל", אומר גלבהרט, שרשימת "הירוקים של חיפה" בראשה הוא עומד שוקלת לאחד כוחות עם מפלגת

הירוקים הארצית. "כיום אנחנו מתחילים לדבר יותר-ויותר ברצינות על שיתוף פעולה בינינו ובין הירוקים. הרי אין טעם שבחיפה ירוצו שתי רשימות סביבתיות".

 

"לכולם ברור שהמפגעים הסביבתיים בחיפה רק הולכים ומחמירים", קורא ויסנר. "לתושבים נמאס מזיהום האוויר החמור החורג מהתקנים המותרים, ולראייה אירועי הזיהום החריגים שהתרחשו בשבועות האחרונים". לקראת הבחירות, הוא מבטיח לתושבים כי "מפלגת הירוקים לא תנוח ולא תשקוט עד אשר אזור הקישון ישוקם עד תום ושפכי המפעלים לא יוזרמו אליו עוד. לחיפה נתונים טובים בתחומים שונים, ואין סיבה שלא תצטרף אליהם גם איכות חיים אמיתית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"נמאס מהזיהום". בתי הזיקוק בחיפה
צילום: אמיר זיו
מומלצים