שתף קטע נבחר

חייל הציע: פטור משמירות תמורת דמויות במשחק

גיימר שמאס בשמירות בצבא הציע לגולשים באתר אינטרנט שפתח דיל מפתה: הפעילו קומבינות כדי לשחרר אותי משמירות ובתמורה אתן לכם הטבות וירטואליות

גיימר במשחק מרובה המשתתפים MU Online (משחק פנטזיה באווירת ימי הביניים) שמאס בשמירות פירסם תחינה נרגשת באתר האינטרנט שלו (שהוסר מהרשת בעקבות פנייתנו), וביקש משחקנים אחרים שיש להם קשרים לסדר לו פטור משמירות.

 

בתמורה, הוא הציע להם את ההטבות הבאות, כולן רלוונטיות לעולם המשחק של MU Online:

  • "לוחם BK, 'הכי חזק' בשרת 32000
  • סט גירט דרגון +13 +כל האפשריות שיש במשחק"
  • "מאגיק MG הכי חזק בשרת 32000
  • סט אוריקן +13 + כל האפשריות שיש במשחק"
  • "סולאים ובלאסים ומלא הפתעות"

 


האתר שהוסר

 

סחר בדמויות שהגיעו לשלבים מתקדמים בעולם המשחק מקובל מאוד במשחקי און ליין כמו World of Warcraft, Ultima Online ועוד. שחקנים רבים מעדיפים לקצר לעצמם את הדרך ולא לעבור את השלבים הראשוניים והפשוטים (מה שמכונה גם "טחינת שלבים") ולהגיע היישר לאתגרים האמיתיים בשלבים המתקדמים. בתמורה הם מוכנים לשלם לעתים לא מעט כסף.

 

החייל, שהזדהה בטלפון בשם יאיר (השם המלא שמור במערכת), שם הזהה לפרטים המופיעים

 במאגר רישום הדומיינים, הציע הפתעות בשווי של כ-2,000 ש"ח, לדבריו. בתמורה הוא מבקש בסך הכל לארגן לו "קומבינה כלשהי" של פטור משמירות, שתפנה לו קצת יותר זמן למשחקים.

 

פנינו טלפונית לחייל  במספר שציין באתר, אך במקום להשיב על שאלות הכתבת, הוא הכחיש בהתחלה את הפרטים והתעניין, משום מה, בחשק המיני שלה. בשיחה נוספת הוא חזר על ההצעה הכתובה באתר וסיפק פרטים נוספים. מדובר צה"ל נמסר: "המקרה נמצא בבדיקה ואם יתגלה כנכון, יטופל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים